400 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
400 TL
O bütçeye mekanik klavye önermiyorum. Uzun ömürlü olmayacaktır.

Az daha bütçe artarsa bu:

rampage hydra r6 klavye 375 tl buldum 2. el hiç bir sorunu olmayan klavye buldum ama ınanmadım klavyenın fıyatı 1000-1500 tl arası 2. eli 375 tl sorduğumda uygun alıp uygun satıyorum dedı adam pek guvenemedım

Ucuz ve mavi switch almayın. Paranızı biriktirin kaliteli bir şey alın. Ben de gittim kalitesiz gamepower warlock compact diye bir klavye aldım, şu an e, d, c tuşları çalışmıyor. Eski klavyeme döndüm. Ayrıca mavi switch de almayın çok ses yapıyor.
red switch iyimidir hocam

Bu fiyata mekanik klavye önermiyorum.
peki yarı mekanik klavye ?

Aynen 4 - 5 yıl kullanılmış 2. el almak 0 almaktan mantıklı, o klavye o kadar kullanılırsa 0' kötü markadan bile beter olur.
Bakın hocam çok basit bir mantık(yaşamak içinde gerekli) seçme ve ayırt etme kabiliyeti.

2. klavye olarak B930 aldım, klavye 2018'de çıkmış alan kişide o yıl almış ama alan kişi rahat edemediği için dolaba kaldırmış yeni klavye almış. B930lara bakarken eksik tuşlularda vardı silik tuşlularda vardı kablosu kopmuş olanlarda vardı ama üstün olmayan ve tahinimce herkesin sahip olduğu seçme ve ayırt etme becerimi kullanarak temiz olanı tercih ettim.

Bu beceriniz yoksa Türkiye Cumhuriyeti satıcı ve alıcıyı korumaktadır klavye bahsedildiği gibi çıkmazsa iade edebilirsiniz. İyi forumlar.

red switch iyimidir hocam

peki yarı mekanik klavye ?
Red Switch ya da özel switch tercih edin mavinin bir amacı yok.
Hayır yarı mekanik dediğimiz olay membran klavyenin üstüne 3D yazıcı ile + şeklinde çubuk basılması.

Bakın hocam çok basit bir mantık(yaşamak içinde gerekli) seçme ve ayırt etme kabiliyeti.

2. klavye olarak B930 aldım, klavye 2018'de çıkmış alan kişide o yıl almış ama alan kişi rahat edemediği için dolaba kaldırmış yeni klavye almış. B930lara bakarken eksik tuşlularda vardı silik tuşlularda vardı kablosu kopmuş olanlarda vardı ama üstün olmayan ve tahinimce herkesin sahip olduğu seçme ve ayırt etme becerimi kullanarak temiz olanı tercih ettim.

Bu beceriniz yoksa Türkiye Cumhuriyeti satıcı ve alıcıyı korumaktadır klavye bahsedildiği gibi çıkmazsa iade edebilirsiniz. İyi forumlar.
4 - 5 yıllık klavye diyor dememiş ki eski ama az kullanılmış araştırıp bulsun, düz mantık yazılırsa bende düz mantık cevap veririm bunu geçtim, araştırırsa temiz ürün bulur bunu bende biliyorum, T.C nasıl alıcı ve satıcıyı koruyormuş ikinci elde? biraz anlatın da dinleyelim.

Hayır yarı mekanik dediğimiz olay membran klavyenin üstüne 3D yazıcı ile + şeklinde çubuk basılması.
benim için 350-400 tl mavi switch olmayan bir klavye bulabilirmisin dolab dan bakıyorum fakat pek guzel bulamadım olanlarda büyük ihtimalle sahte

400 tl ye james donkey 610s brown switch buldum sıkıntısı yok alsammı 1 -2 tane daha bu tarz klavye buldum en mantıklsı bu geliyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı