400 TL Mekanik Klavye Önerisi

@serdar611 Söylediğiniz set iyi bir set. Gayet uygun ve alınabilir. Keza Eylül ayında bir HyperX yazılımı gelecek dendi ancak kesin olarak ne zaman gelir bilemiyorum tabii. Benim de klavye olarak önerim HyperX Alloy FPS olacaktır. Kırmızı anahtarlı modelini almanızı öneririm. Dediğim gibi Cloud 2 ile de Pulsefire FPS gayet iyi modeller.

Bilek desteği ve RGB aydınlatması yok. Keza bu ikisini de barındıran bir model 600-700 TL civarlarında. RGB aydınlatmalı en ucuz kaliteli mekanik klavyede Cooler Master MasterKeys Pro L RGB modeli o da 500 TL. Yani bu fiyat için en iyi model bana kalırsa HyperX Alloy FPS.

Eğer bütçenizi birazcık aşabilirseniz kendi kullandığım Logitech G710+'ı önerebilirim biraz araştırın modeli isterseniz 485 TL gibi bir ücreti vardı yanılmıyorsam. Benim memnun kaldığım bir klavye kendisi :)

Ben zaten rgb istemiyorum gözümü alıyor, bilek desteği olsada kullanmazdım.
Bunun dışında zowie ec2-a mı pulsefire'ın sensörü mü cs go için daha iyi ?

Önerebilir misiniz ?
Bir kere alıp uzun süre kullanmayı planlıyorum.
Zowie çok öneriliyor. Ne gibi eksilerini tespit ettiniz ?

Ben fareler için değil klavye için demiştim. Yanlış oldu biraz. İki fareyi de bir yerde dene. Hangisi eline daha çok oturuyorsa onu al. Farede en önemli şey rahat ettirmesi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı