400 TL mouse önerisi

Bütçe
400

Cast3r

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam, 400 TL'ye kadar mouse almak istiyorum. Bloody T70 alıp iade ettim sağ tarafta parmak çıkıntısı elimi daha çok ağrıttı. Corsair Harpoon aldım oda elime küçük geldi. Bunları dikkate alarak öneri yaparsanız çok sevinirim.

Mouse palm şeklinde tutuyorum,
El ölçülerim 10cm en, 19 cm boy.

Bütçe 50TL artarsa;

Artmazsa;

Bütçe 50TL artarsa;

Artmazsa;

O kadar para vermesine gerek yok.
Bu farelere de bakabilirsin;

O kadar para vermesine gerek yok.
Bu farelere de bakabilirsin;
Cooler master boyutları elime küçük gibi corsair harpoon da uzunluk olarak bu boyutlardaydı. Bloody t70 aldıktan sonra fare tekeri gıcırtı tarzında ses çıkarıyordu sıfır ürün olmasına rağmen o yüzden soğudum açıkçası.

Razer Basilisk V2 RZ01-03160100-R3M1 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu ürünü kullanan var mi peki bunu araştırdım bende ama net karar veremedim ergonomi açısından.

Herkese selam, 400 TL'ye kadar mouse almak istiyorum. Bloody T70 alıp iade ettim sağ tarafta parmak çıkıntısı elimi daha çok ağrıttı. Corsair Harpoon aldım oda elime küçük geldi. Bunları dikkate alarak öneri yaparsanız çok sevinirim.

Mouse palm şeklinde tutuyorum,
El ölçülerim 10cm en, 19 cm boy.

İyi bir ürün. Basilisk V2 alın geçin.
Bugün mediamartkta gidip razer deathadder v2 ile basilisk v2 yi deneme fırsatım oldu. Deathadder v2 almaya karar verdim. Ergonomik olarak elime tam oturdu direk rahat hissiyatını aldım. Öneriler için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı