400 TL mouse önerisi

• Konuyu başlatan LSD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 1B
Viper Mini'de kronik scroll tuşu ve scroll jump sorunu var ben de Viper Mini almıştım 3 ay kullanmadan scroll tuşu temazsızlık yapmaya ve scroll jump yapmaya başladı. Şu an Viper Mini'yi iade edip alternatif bir mouse arayışı içindeyim.
Evet Viper Mini'de öyle bir sorun mevcut ama bu bütçede pek alternatif fare yok. Bu yüzden küçük eli olanlara öneriyoruz.

Evet haklısınız bütçe meselesi tabii. Ama bu bütçede görece uygun fiyatlı malum markaların ürünlerini bu tarz kronik sorunlarla uğraşmaya yeğlerim. Çünkü bu tarz bir sorunla karşılaşıldığı zaman karşınızda yeterli bir muhatap bulamıyorsunuz markanın herhangi bir yetkili bayisi Türkiye'de bulunmadığı için. Resmi distribütörler var diyeceksiniz ama distribütör firmalar müşteri memnuniyetini pek önemsemiyor bu da haliyle mağduriyete yol açıyor. Bu tarz bir mağduriyeti 2 gün önce yaşadım Viper Mini ile alakalı. Malum markaları savunmuyorum ama TR şartlarında bütçe sorunu olduğu sürece maalesef durum bu. Ama yine de iyi bir araştırma yapıp ulaştığınız veriler ve bütçeniz ile en doğru tercihi yapmaya çalışmak lazım.

Merhabalar çok bilgili olduğunuz gördüğüm için ekleme yapıyorum. G300S alınır mı? Muadil tavsiyelerinz nelerdir. Makrolu bir mause için bence bu fiyat aralığında iyi ve kaliteli mause..
@GalaxySal450 @erme @PicklePie
Berbat bir fare. Düz plastik kablo, milattan kalma sensör. 12 senelik bir fare o.

Bunlar varken yüzüne bakılmaz.

Merhabalar çok bilgili olduğunuz gördüğüm için ekleme yapıyorum. G300S alınır mı? Muadil tavsiyelerinz nelerdir. Makrolu bir mause için bence bu fiyat aralığında iyi ve kaliteli mause..
@GalaxySal450 @erme @PicklePie
G300s rezil bir fare, alınmaz. 60 IPS 20G, A3055 gibi rezalet bir sensör.

Delux M700 PMW3327 öneririrm.

Berbat bir fare. Düz plastik kablo, milattan kalma sensör. 12 senelik bir fare o.

Bunlar varken yüzüne bakılmaz.
Bunlar da olur.

G300s rezil bir fare, alınmaz. 60 IPS 20G, A3055 gibi rezalet bir sensör.

Delux M700 PMW3327 öneririrm.

Bunlar da olur.
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için... @GalaxySal450 @erme İkinizde aynı şeyleri öneriyorsunuz muhtemelen 500 tl ye kadar alınabilecek en kaliteli ve max performans mauseleri bu şekilde.

Son tahlilde
+delux m700
+ corsair sabre pro champion
+ razer viper mini çıktı

Üçünden en az kronik sorunu olan ve kaliteli ürün hangisidir ? dedikleriniz şeklinde şimdi sipariş veeceğim teşekkürler.

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için... @GalaxySal450 @erme İkinizde aynı şeyleri öneriyorsunuz muhtemelen 500 tl ye kadar alınabilecek en kaliteli ve max performans mauseleri bu şekilde.

Son tahlilde
+delux m700
+ corsair sabre pro champion
+ razer viper mini çıktı

Üçünden en az kronik sorunu olan ve kaliteli ürün hangisidir ? dedikleriniz şeklinde şimdi sipariş veeceğim teşekkürler.
Viper Mini scroll tuşu sorunu verilebilir, Sabre Pro için brickolma sorunu var. En sorunsuzu M700 3327.

Geri
Yukarı