400 TL mouse önerisi

batuhan3707

Hectopat
Zowie EC2-A ile EC-2B arasında kaldım. Ellerim küçük olduğu için A yerine B serisini tercih ediyorum. Sizce bu ikisinden hangisini almalıyım ve bu iki mouse arasındaki farklar nelerdir? Sizinde 400 TL'yi geçmediği sürece önerilerinize açığım. FPS oyuncusuyum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu biliyorum benim demek istediğim A serisi mi daha iyidir B serisi mi? Hangisini tercih etmeliyim?
B serisi A'nın güncellenmiş halidir diye demişim yazıyor orada. B versiyonu daha güncel sensöre sahip ama kaplama malzemesinin kaygan olduğunu söyleyenler var. Bunu da ufak bir Google aramasıyla öğrenebilirdiniz.

B serisi A'nın güncellenmiş halidir diye demişim yazıyor orada. B versiyonu daha güncel sensöre sahip ama kaplama malzemesinin kaygan olduğunu söyleyenler var. Bunu da ufak bir Google aramasıyla öğrenebilirdiniz.
Dediğiniz şeyleri okumuştum Google'da. Fortnite oyuncuları A serisini tercih ettiği için bi sormak istedim. Teşekkürler cevabınız için.
Bu fareyi deneyimleme şansım olmuştu ama pek memnun kalmadım.

Bu fareyi deneyimleme şansım olmuştu ama pek memnun kalmadım.
İçerisinde aynı sensör var, özellik olarak Zowie'den hiçbir eksiği yok fazlası var. Çıkarılabilir kablo, yazılım, Omron switch... :kararsız: Zowie'den memnun kalacağınızı düşündüren nedir?

İçerisinde aynı sensör var, özellik olarak Zowie'den hiçbir eksiği yok fazlası var. Çıkarılabilir kablo, yazılım, Omron switch... :kararsız: Zowie'den memnun kalacağınızı düşündüren nedir?
Yok ben farenin teknik özelliklerinden bahsetmiyorum. Elim küçük ve fareyi tutuş şeklim biraz değişik olduğu için memnun kalmamıştım.

Hocam Corsair Scimitar öneririm. 14 adet makro tuşu bulunmakta. Makro tuşlarından demiyorum. Elini bilmiyorum ama orta boy bir elin varsa tam sana göre. Çok büyükte değil, çok küçükte değil. Hoş bir mouse. Çok abartı değil. Corsair yapmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı