400 TL Mouse Önerisi

ertankilic

Kilopat
Daha fazla  
FPS(PUBG ve CS:GO) oyunları oynuyorum, elimin boyutu 19CM - 10 CM claw tutuş şekline sahibim.
Şu an aklımda EC2b var fakat elime uymuyor gibi gözüküyor. Simetrik fareleri daha çok seviyorum fakat sağ taraflarında 2 adet makro tuşu olması beni rahatsız eder gibi gözüküyor sırf bu yüzden FK1 almak istemiyorum.

Aklımdaki fareler şunlar;
  • Zowie EC1B
  • Razer DeathAdder Elite
  • Zowie FK1+(söylediğim gibi sağdaki tuştan korkuyorum)

Deathadder Elite'in malzeme kalitesi ve çabuk bozulmasıyla ilgili şikayet bol. Teknik özellikleri güzel, silikon piyangosu sayılabilir. Şansınızı denemek isterseniz alabilirsiniz.
Zowie fareler eskisi kadar üstün değiller, sensörlerinin öyle büyük bir olayı yok. Boyut ve model çeşitliliği ve sadelik açısından biraz daha iyiler.
Benim önerim Rival 310 olur.

Rival 310 u araştırdım ondada fazla kronik problemler olduğunu gördüm çift tıklama, yanlardaki silikonların çıkması-erimesi gibi sorunlar vardı yinede Steelseries almam gerekirse sensei 310 u tercih ederim önceki kullandığım fare rival 100 olduğu için elime daha yatkın olur fakat sağ taraftaki makro tuşlarının sorun çıkarıcağını düşünüyorum

Son düzenleme:
Rival 310 u araştırdım ondada fazla kronik problemler olduğunu gördüm çift tıklama, yanlardaki silikonların çıkması-erimesi gibi sorunlar vardı yinede Steelseries almam gerekirse sensei 310 u tercih ederim önceki kullandığım fare rival 100 olduğu için elime daha yatkın olur fakat sağ taraftaki makro tuşlarının sorun çıkarıcağını düşünüyorum
Belirttiğim gibi zaten alacağınız her şey silikon piyangosuna dahil. Tek bildiğim Razer böyle konularda iade/değişim anlamında diğer markalar kadar yardımcı olmuyor(muş). Yoksa Razer ile bir problemim yok fareleri gayet güzel.
Benim önerim SS'in bütçenize uyan bir faresini almanız olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı