400 TL Oyuncu Faresi Önerisi

@TrimasQue kafan karışmaya meyilli ama ben napayım :D Asus Gladius II, CM MM530, HyperX Surge, Logitech G402 arasında kaldıysan zaten senin kafa baya karışık demektir :) Arasından 2 ürünü kullandım MM530 yazılım tarafında daha iyi. Surge ise RGB aydınlatması ve kullanım rahatlığı olarak. Bu rahatlıktan kastım ergonomik rahatlık değil, benim elime bu ürünü arıyormuş uzun zamandır yoksa MM530 sağ el kullanımı için her türlü konforu sunuyor. :)
@UmuTzn aslında mm hesapta yoktu senin yüzünden çıktı piyasaya :d bak arkadaş g403 al ben sana benimkini verim diyor yani g402 alma diyor. ozaman onu da silelim :D
kaldı 3 yokmu arttıran birini daha silelim 2 seçenek kalsın.
Kardeş bende g402 var sen bana g403 al ben sana g402 vereyim.
403 alırsam sıfır ürünü niye takas edim ki kanka
Razer Mamba Tournament alabilirsin.
düşündümde kanka hyperx daha yeni çıkmış onu almak varken de razer mamba aman kalsın. Deathadder chroma daha iyidir ondan

Mamba’da çok iyi bir mouse öyle demeyin. Ben mouse alınacaksa Razer ve Zowie markasından başka bir ürüne bakmayı tercih edilmesini mantıklı bulmuyorum.

G402 de g403 ün kablosuz modeli var ondan istiyom yoksa g402 bunların hepsinden hem sensör hem rahatlık konusunda.

Mamba’da çok iyi bir mouse öyle demeyin. Ben mouse alınacaksa Razer ve Zowie markasından başka bir ürüne bakmayı tercih edilmesini mantıklı bulmuyorum.
razer ürün almak istemiyorum zaten deathadder chroma kullanıcısıyım. macrosunu beğenmiyorum.
Deathadder Elite bakın bence, gayet iyi bir ürün.
Chroma dan elite ye geçmek için para vermeyi düşünmem açıkcası.

@TrimasQue naptık ki ya :D Valla yardımcı olmaya çalışıyordum sadece :)

SS Rival 710 indirime girmiş (400₺) almayı düşünüyorum. Rival 600 alacaktım yanlardaki kauçuk sorunu yüzünden vazgeçtim. Rival 710' u kullandınız mı hiç? Ağır olması dışında ben çok ergonomik buldum right ve left clicklerin boyutu da çok güzel. Ben clawla plam arası bir şekilde kullanıyorum ikisi de değil tam olarak :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı