400 TL Oyuncu Faresi Önerisi

Image1546241923.664888.jpg

Image1546241987.151619.jpg
Image1546242026.564631.jpg

Pardon da Rival 600 neresi kalkıyor neresi akıyor ? 1.5 senedir kullanıyorum ve afedersiniz pis kullanıyorum hiç özenmiyorum, BF1,de sinirden vuruyorum, hala sapa sağlam...

Aşınma olayı bende olmadı, sanırım sizin eliniz biraz fazla terliyor. :sinsi:
Fotoğraf @UmuTzn'e ait, elinde minimum 20 fare vardır ama sadece SteelSeries'de bu sorun oluyor. Elleri terlese bile niye sadece Rival 600 ve Rival 300'de bu sorun oluyor diye sorgulamak lazım. Benim ellerim aşırı terliyor fakat 110 Liraya aldığım Corsair Harpoon'un iki yanı da kauçuk olduğu halde böyle olmadı. Senin attığın ikinci fotoğrafta da karanlık olmasına rağmen bir miktar deforme varmış gibi.

@MTT yok dostum videoları da mevcut zaten istemiyorum artık rival 600. Asus rog, logitech g402,hyperx pulsefire surge ve mm530 arasındayım. En yakın gelen 2 mouse hyperx ve g402. 402 yide denemeden almamak lazım.

Pardon da Rival 600 neresi kalkıyor neresi akıyor ? 1.5 senedir kullanıyorum ve afedersiniz pis kullanıyorum hiç özenmiyorum, BF1,de sinirden vuruyorum, hala sapa sağlam...
Ürün çıkalı 1,5 sene olmadı bilgilerinize.
Aşınma olayı bende olmadı, sanırım sizin eliniz biraz fazla terliyor :sinsi:
Bu durum tam 2 ay kullandıktan sonra oldu. Öyle sallamasyon 1,5 seneler sonucunda değil. Mayıs 2017 tarihli satın alma faturanızı merakla bekliyorum.

Rival 600 satıştan kaldırılmalı resmen ayıplı ürün satıyorlar, bu arada bende bekliyorum Mayıs 2017 faturanızı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen incelemeni gördüm. Yani her an yeni bir mouse ekleniyor. Nedense benim de aklımda 402 var. Aklım hep ona kayıyor :D
G402 kullanıyorum 1ms tepkime süresi var ve çıktığı yıl en iyi fps mousesi seçilmişti ama eskidi ama rahatlık yine aynı bence yeni olması için g403 benim g402 bozulursa öyle yaparım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı