400 TL Oyuncu Klavyesi Önerisi

Blue Switch Clicky bir Switch'tir, yani bastığını hissedersin ve basarken bir klik sesi çıkarır. Biraz seslidir. Ben böyle anlatamam, şu rehberi atayım direkt:
hocam ses olarak bir sıkıntı yok çünkü şuan 1998 model bir Phonex beyaz win98 kalvyesi kullanıoyrum. Eski klavyelerin nasıl sesli oluğunu biliyorsunuzdur sanırım.
Blue Switch Clicky bir Switch'tir, yani bastığını hissedersin ve basarken bir klik sesi çıkarır. Biraz seslidir. Ben böyle anlatamam, şu rehberi atayım direkt:
benim isteğim oyun oynama ve yazı yazma ihtiyacımı gidersin, güzel hissiyatlı ve hemen bozulmayacak bir klavye olsun.

Blue Switch vs ne demek pek bilmediğim terimler arkadaşlar.
Bilgisayarım Monster Abra A5 v.15.4. onun klavyesine alışık olduğum için ona yakın hissiyatta bir şey olsa güzel olur.

Siz hangisini tavsiye ediyorsunuz?
Warface, FIFA 21 ve bir sürü hikayeli oyun oynarım.
Ayrıca roman da yazıyorum. Yazması da güzel olsa güzel olur.

Switch biraz zevk/ tercih işidir eğer deneyebilieceğiniz bir yer varsa deniyip almanızı öneririm belki güzel gelmeyebilir size.

Eğer laptop klavyesi tarzı istersen bu var.

Hocam ses olarak bir sıkıntı yok çünkü şu an 1998 model bir Phonex beyaz Win98 klavyesi kullanıyorum. Eski klavyelerin nasıl sesli oluğunu biliyorsunuzdur sanırım.

Hocam, laptop klavyesine benzer bir his istiyorsanız Low Profile bir klavye alın derim.

Hocam, laptop klavyesine benzer bir his istiyorsanız Low Profile bir klavye alın derim.

Monster'ın klavyesinde mekanik hissiyat da biraz var. Diğer laptoplardan farklı olarak. Önerilerinizi dikkate alıyorum. Umarım güzel oyun oynatan bir klavye bulabilirim.

GamePower Ogre RGB Outemu Red Switch çoğu kişi Gamepower önermez ama bu iş şans işidir kötüde çıkabilir iyide çıkabilir çevremde kullanan var çoğuda memnun şu ana kadar hiç pişman olan görmedim önerebileceğim klavye budur bende almayı düşünüyorum en kısa sürede.

GamePower Ogre RGB Outemu Red Switch çoğu kişi Gamepower önermez ama bu iş şans işidir kötüde çıkabilir iyide çıkabilir çevremde kullanan var çoğuda memnun şu ana kadar hiç pişman olan görmedim önerebileceğim klavye budur bende almayı düşünüyorum en kısa sürede.

İşi şansa bırakmak büyük hata. Senin arkadaşlarında falan sorun çıkmadı diye kaliteli olmuyor. Alınmamalı. Gerekli önerileri yaptık zaten.
MSI marka eminim ki iyidir. Bunu alabilirim. Tek aklımı kurcalayan nokta bilek koyma yeri acaba olsa daha mı iyi olurdu?
Acaba başka önerileriniz de var mıdır?

Bilek desteği de istiyorsanız şöyle bir şey var ama pek laptop klavyesine benzemez:

İşi şansa bırakmak büyük hata. Senin arkadaşlarında falan sorun çıkmadı diye kaliteli olmuyor. Alınmamalı. Gerekli önerileri yaptık zaten.

Bilek desteği de istiyorsanız şöyle bir şey var ama pek laptop klavyesine benzemez:
Sanırım yanlış anlaşıldım. İlla laptop klavyesine benzesin diye bir şartım yok. Şu an dediğim gibi ps2 dönüştürücü ile eskilerin sert mekanik win98 klavyesini kullanıyorum. Taş gibi sert tuşları var. Yani klavyelerin sertine de alışığım. Benim istediğim hemen bozulmayacak kaliteli ve güzel oyunoynatan bir gamer kalvye.
Bu arada attığınız klavyeyi beğendim.
Hem de 200 lira birden inmiş. İnanılmaz.
@hadwiger hocam sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum. Şu ana kadar çok güzel klavyeler önerildi.

Son düzenleme:
Sanırım yanlış anlaşıldım. İlla laptop klavyesine benzesin diye bir şartım yok. Şu an dediğim gibi PS2 dönüştürücü ile eskilerin sert mekanik Win98 klavyesini kullanıyorum. Taş gibi sert tuşları var. Yani klavyelerin sertine de alışığım. Benim istediğim hemen bozulmayacak kaliteli ve güzel oyun oynatan bir gamer klavye.
Bu arada attığınız klavyeyi beğendim.
Hem de 200 lira birden inmiş. İnanılmaz.

AOC GK200S kesinlikle almanız gereken klavye o zaman. İtopya güzel bir indirim yapmış, normal fiyatı 350 TL civarı aslında. Kaçırmadan alın derim.

Geri
Yukarı