400 TL Oyuncu Mouse Önerisi

Hasaan0640

Hectopat
Bütçe 400 TL civarı.

SteelSeries Rival 3
Corsair M55 RGB Pro
MSI Clutch GM50
SteelSeries Rival 600 ( Hepsiburada okuduğum yorumlarda 8-10 ayda kenar kavucuklarının yapışkanları akıyormuş görselleri var yorumlarda. )

Sizce hangi ürünü tercih etmeliyim?

Bütçe 400 TL civarı.

SteelSeries Rival 3
Corsair M55 RGB Pro
MSI Clutch GM50
SteelSeries Rival 600 ( Hepsiburada okuduğum yorumlarda 8-10 ayda kenar kavucuklarının yapışkanları akıyormuş görselleri var yorumlarda. )

Rival 600 kullanıyorum 2 senedir. Yanlar için söylenen doğru fakat benim başıma gelmedi. Dikkatli kullanırsan bir sorun olmaz. Bence bu mouselar arasında en iyisi Rival 600 gözüm kapalı öneririm. Yan taraflarda sorun yaşarsan SteelSeries yenisini gönderiyor.

Bütçe 400 TL civarı.

SteelSeries Rival 3.
Corsair M55 RGB Pro.
MSI Clutch GM50.

Bence Rival 600 alın hocam 8-10 ay sonra kenar kauçukları çıkarsa (ki yeni modellerde düzelttiler). Size yeni bir mouse yolluyorlar ve bu Mouse'un kenarında kullanılan kauçuk daha güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırılmış oluyor.

Bütçe 400 TL civarı.

SteelSeries Rival 3.
Corsair M55 RGB Pro.
MSI Clutch GM50.

Rival 600 al eğer başına yapışkan sorunu gelirse hemen değişirler ve yeni serilerde bu sorunun çözüldüğünü söylüyorlar.

Garantisi devam ediyor ama yedek farem yok. Itopya'dan aldim bir de. Namı kötü firma. Göndersem 15 gün beklerim. İşim bilgisayarda ve bekleyemem o kadar. Steelseries'e mail atayım bari.

Geri
Yukarı