400 TL Red Switch mekanik klavye önerisi

xhologramm

Centipat
Daha fazla  
400 TL bandında mavi Switch'e kıyasla sessiz aydınlatma olsa da olur, olmasa da olur malzeme kalitesi iyi ve Anti-Ghosting deniliyor sanırım aynı anda birden çok tuşa bastığımda algılıyabilen klavye önerisi arıyorum.

Klavyem uzun yıllar boyunca dayandı ve birden gitti. Bu sebeple ekran klavyesinden yazıyorum.

Şu anlık kafamda sadece Redragon klavteleri var önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçe üstünde bu var.

K3 proyu görmemiştim ve cidden çok hoşuma gitti bütçeyi biraz zorlayıp alacağım sanırım teşekkürler.
merak ettiğim bi şey var red switchin markası ne acaba biraz baktım da bulamadım

arkadaşlarım çok araştırma yapmadan rampage,gamepower gibi markaların ürünlerine yöneldiler
birisi hiç memnun değil diğerinde w basmıyor 2ye atadı o da tutukluk yapıyor diğerinin temassızlık sorunu falan var.

K3 Pro'yu görmemiştim ve cidden çok hoşuma gitti bütçeyi biraz zorlayıp alacağım sanırım teşekkürler.
Merak ettiğim bir şey var Red Switch'in markası ne acaba biraz baktım da bulamadım.

Arkadaşlarım çok araştırma yapmadan Rampage, Gamepower gibi markaların ürünlerine yöneldiler.
Birisi hiç memnun değil diğerinde W basmıyor 2ye atadı o da tutukluk yapıyor diğerinin temassızlık sorunu falan var.

Outemu bu fiyata alabileceğin en iyi klavyelerden.

Geri
Yukarı