400 TL RGB Blue/Red Switch klavye önerisi

Bütçe
400-450

Yusuffwqe

Hectopat
RGB mekanik 400 TL'lik mekanik klavye arıyorum. Boyutu çok mühim değil, NumLock tuşları olmasa da olur Blue Switch olsa daha güzel olur. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
400TL mekanik bulunmaz bulunsada alınmaz. 600 TL bandına çıkabilirseniz Redragon ve Royal Kludge klavyelerine bakabilirsiniz. Aksi taktirde kaliteli bir membran almanız daha uzun ömürlü olur.

RGB mekanik 400 TL'lik mekanik klavye arıyorum. Boyutu çok mühim değil, NumLock tuşları olmasa da olur Blue Switch olsa daha güzel olur. Şimdiden teşekkürler.

Türkçe klavye olmasa da olur dersen.
Galax stealth 03 Blue Switch klavye kaliteli ve güzel bir klavye numpad var ama.

Türkçe klavye olmasa da olur dersen.
Galax Stealth 03 Blue Switch klavye kaliteli ve güzel bir klavye numpad var ama.

Sağ olun hocam.
400TL mekanik bulunmaz bulunsada alınmaz. 600 TL bandına çıkabilirseniz Redragon ve royal kludge klavyelerine bakabilirsiniz. Aksi taktirde kaliteli bir membran almanız daha uzun ömürlü olur.

Maalesef bütçem o kadar yok.

452 TL'ye Redragon K568R Avenger blue switch var İnventus'ta satılıyor, red switch halini isterseniz 510 TL'ye satılıyor. Bunun altındaki fiyatta kaliteli bir mekanik klavye görmedim şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı