400 Tl'ye kadar Ekran Kartı Tavsiyesi

@Egehan Orçun cevapsız kaldığın noktalarda yaşını öne çıkarıp egonu tatmin etmen kimliğinde yazan doğum tarihiyle, kafanın içindeki 1/2 orantılı olduğunu gösteriyor.

Benchmark testleri ortada, kimin doğru söylediği belli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Security Check - UserBenchmark

Son düzenleyen: Moderatör:
@Egehan Orçun Yettim dostum :D
@Silinen üye Yahu mübarek ne zaman vazgeçeceksin millete 750Ti önermekten? 2.500TL'lik sistem tavsiyelerinde bile 750Ti önerdiğin oluyor. Yapma bunu Allah aşkına. :D Egehan'ın gösterdiği videoda R7 360'ın bariz önde olduğu bellidir. Kaldı ki önde olmasa bile 3-5 FPS için güncelliğini yitirmiş bir kart almak mantıklı değil. 750Ti ben de öneriyorum tamam ama bütçeye göre muamele yapılmalıdır. Egehan'ın da zaten ilk yorumuna bakarsan 750Ti önermiş ama sen gelip kargaşa çıkarmışsın sonradan. :) R7 370'in karşılığı GTX 950 olduğuna göre R7 360'ın da karşılığı mantıken GTX 750 Ti olması gayet doğal.

Naçizane fikrim önem sırası şu şekilde olmalı; GTX 950 > R7 370 > R7 360 > GTX 750 Ti. Sıralama gördüğüm kadarıyla bu şekilde daha tutarlı oluyor. O yüzden ortalığı karıştırmanın anlamı yok. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı