400 TL'ye mekanik Blue Switch olmayan klavye önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kmfae

Centipat
Arkadaşlar merhaba, bir süredir TKL mekanik klavye arayışı içerisindeyim.

Bir müddet Gamenote KB435L kullandım ve çok memnun kaldım ama maalesef klavye çok fazla ses çıkardığı için ev ahalisini rahatsız etti, şahsen beni de rahatsız etti ve iade ettim.

Gamepower Warlock Compact Red Switch'ler aslında tam benlik ama hepimizin bildiği üzere çok sorun çıkartıyorlar.

Şu an aklımda Ajazz AK-33 ve Redragon K552-2 Rainbow Kumara var.

Redragon'a sırf Red Switch diye 390 TL vermeye pek sıcak bakmadım, onun yerine Black Switch'li AK-33 almak daha mantıklı geldi.

Satıcıya sorduğumda Ajazz'ın 6 ay ithalatçı garantili olduğunu söyledi. Bu ithalatçı garantisine pek güvenmiyorum, herhangi bir ithalatçı garantili ürün alıp garantiden yararlanan birileri var mıdır acaba? (Tek başlık altında bir sürü soru oldu kusura bakmayın)

Siz ne düşünüyorsunuz, sizce başka bir model tercih edilebilir mi? Uzun süre kullanmayı düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba, bir süredir TKL mekanik klavye arayışı içerisindeyim.

Bir müddet Gamenote KB435L kullandım ve çok memnun kaldım ama maalesef klavye çok fazla ses çıkardığı için ev ahalisini rahatsız etti, şahsen beni de rahatsız etti ve iade ettim.

Gamepower Warlock compact Red Switch'ler aslında tam benlik ama hepimizin bildiği üzere çok sorun çıkartıyorlar.

Şu an aklımda ajazz AK-33 ve Redragon K552-2 Rainbow kumara var.

Redragon'a sırf Red Switch diye 390 TL vermeye pek sıcak bakmadım, onun yerine Black Switch'li AK-33 almak daha mantıklı geldi.

Satıcıya sorduğumda Ajazz'ın 6 ay ithalatçı garantili olduğunu söyledi. Bu ithalatçı garantisine pek güvenmiyorum, herhangi bir ithalatçı garantili ürün alıp garantiden yararlanan birileri var mıdır acaba? (tek başlık altında bir sürü soru oldu kusura bakmayın)

Siz ne düşünüyorsunuz, sizce başka bir model tercih edilebilir mi? Uzun süre kullanmayı düşünüyorum.

Redragon hem görüntü hem performans hem de sorunsuz olması bakımından memnun edecektir. Redragon tavsiye ederim çünkü diğerini hiç duymadım.

Redragon hem görüntü hem performans hem de sorunsuz olması bakımından memnun edecektir. Redragon tavsiye ederim çünkü diğerini hiç duymadım.
Anladım hocam, ben de daha önce hiç duymamıştım, biraz araştırınca yabancı kullanıcıların beğendiğini, modladıklarını falan gördüm ve klavyenin sesi de hoşuma gitti, aynı zamanda driver ve ışıklandırma olarak Redragon'dan daha yetenekli bir klavye. Boyut olarak da Redragondan daha küçük, bu özellikleri beni cezbetti ama konu uzun kullanıma gelince sanırım Redragon daha mantıklı bir seçenek oluyor.

Redditteki birkaç konuya baktığınızda Ajazz AK-33'ün de kötü bir seçenek olmadığını görürsünüz. Eski versiyonlarında çift vuruşlu tuş başlıkları olmadığı için silinme sorunları varmış ama bu attığınız linkte çift vuruşlu oldukları yazıyor, o yüzden silinme sorunu da çözülmüştür muhtemelen. Redragon'ın yay sesi sıkıntısı var, 2 farklı Kumara kullandım ikisinde de yüksek seviyede yay sesi vardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı