Epic Games 400 TL'ye oyun önerisi

jeoqpas

Centipat
Daha fazla  
1702809479521.png

Şu an bu liste 360 TL. 400TL kadar bütçem var, şu an bunları aldım."Şunları çıkarıp şunları almalısın" dediğiniz bir oyun var mı?

Oyun tarzımı merak ediyorsanız, bende bilmiyorum. Bilgisayarım kötü olduğu için pek oyun deneyimleme şansım olmadı. Bu son oyun alma şanslarımda alıp, iyi bir bilgisayar edindikten sonra oynamayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 2055698

Şu an bu liste 360 TL. 400TL kadar bütçem var, şu an bunları aldım."şunları çıkarıp şunları almalısın" dediğiniz bir oyun var mı?

Oyun tarzımı merak ediyorsanız, bende bilmiyorum. Bilgisayarım kötü olduğu için pek oyun deneyimleme şansım olmadı. Bu son oyun alma şanslarımda alıp, iyi bir bilgisayar edindikten sonra oynamayı düşünüyorum.

O değil de oyunlar sağlam nasıl bu kadar ucuz oluyor sende ben 2 oyunu 300 civarı alıyorum.

Eki Görüntüle 2055698

Şu an bu liste 360 TL. 400TL kadar bütçem var, şu an bunları aldım."şunları çıkarıp şunları almalısın" dediğiniz bir oyun var mı?

Ama Days Gone de oynayabilirsin aşırı güzel Bannerlord da öyle ikisi 70 80 civarıydı.

O değil de oyunlar sağlam nasıl bu kadar ucuz oluyor sende ben 2 oyunu 300 civarı alıyorum.
Aldığım oyunlar pek şatafatlı oyunlar değil hocam, çoğu indie, ne kadar çok oyun alsam o kadar idare eder diye düşündüm. Zaten ben de gidip geliyorum şuan. 22 tane orta kalite oyun mu alsam yoksa rdr2 ile gta5 mi alsam diye.

Epic kuponundan gelen %33lük indirim var bir de.

Aldığım oyunlar pek şatafatlı oyunlar değil hocam, çoğu indie, ne kadar çok oyun alsam o kadar idare eder diye düşündüm. Zaten ben de gidip geliyorum şu an. 22 tane orta kalite oyun mu alsam yoksa RDR2 ile GTA 5 mi alsam diye.

Epic kuponundan gelen %33'lük indirim var bir de.

Hocam orada bayağı kaliteli oyunlarda gördüm Dying Light 2 mesela 5 lira mı oluyor?

Hocam orada bayağı kaliteli oyunlarda gördüm Dying Light 2 mesela 5 lira mı oluyor?
Dying Light 2 değil, ilk oyunu. Şuan epicte 17tl. %33'lük indirimle beraber 12 liraya falan geliyor.

Bence oynamayacağın oyunları ucuz diye alma. Ben olsam 2 tane kalite oyun alırım. Örneğin listede Surge oyunları var oynamayacağına düşünüyorum.
Kendim de oyun stilimi bilmediğim için ne yapacağım konusunda çok kararsız kaldım. Sadece Rdr2 ile Bannerlord alasım var ama sonra çok pişman olacakmışım gibi hissediyorum.

Dying lights, Frostpunk, the hunter, Dishonored'ı şimdi alma. 9 ocağa kadar bekle. Daha öncesinden Epic Games ücretsiz vermişti belki yine ücretsiz verir. The Surge'de oynamadım ancak kullanıcılar tarafından çok zor olduğu yönünde şikayetler duymuştum. O iki oyunu tekrar bir düşünebilirsin. Alan Wake'i orijinal sürümündense alan wake remastered versiyonunu düşünebilirsin. Ayrıca henüz satın almadım ancak alacağım şu oyunlara da bakabilirsin, belki ilgini çeker. Jurassic World Evolution 2: Deluxe Edition, Oxygen Not Included, Risk of Rain 2, Insurgency: Sandstorm. Bir alternatif yol olarak bir sürü bağımsız oyun alacağınıza bir tane rdr2 alabilirsiniz. Bağımsızları da artık ileride Epic ücretsiz verir diye umut ederek beklersiniz. İmkanınız varsa nfs unbound'da da (Epic Games: NFS Unbound 168 TL) iyi bir fırsat var. Ayrıca tahminen iyi bir sitem gerektiren jedi fallen order'a da bakabilirsin. 15 saatlik güzel bir deneyim sunuyor.

Dying lights, Frostpunk, the hunter, Dishonored'ı şimdi alma. 9 ocağa kadar bekle. Daha öncesinden Epic Games ücretsiz vermişti belki yine ücretsiz verir. The Surge'de oynamadım ancak kullanıcılar tarafından çok zor olduğu yönünde şikayetler duymuştum. O iki oyunu tekrar bir düşünebilirsin. Alan Wake'i orijinal sürümündense alan wake remastered versiyonunu düşünebilirsin. Ayrıca henüz satın almadım ancak alacağım şu oyunlara da bakabilirsin, belki ilgini çeker. Jurassic World Evolution 2: Deluxe Edition, Oxygen Not Included, Risk of Rain 2, Insurgency: Sandstorm. Bir alternatif yol olarak bir sürü bağımsız oyun alacağınıza bir tane rdr2 alabilirsiniz. Bağımsızları da artık ileride Epic ücretsiz verir diye umut ederek beklersiniz. İmkanınız varsa nfs unbound'da da (Epic Games: NFS Unbound 168 TL) iyi bir fırsat var.
Hocam 9 ocağa kadar bekliyeceğim, ona göre eğer güzel oyunlar verilirse dediğiniz gibi Rdr2 ve Bannerlord almayı düşünüyorum. Beni uzun bir süre idare ederler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı