400 TL'ye PSU önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanları sistemine göre yargılamak moda olmuş anlaşılan, sizden bunun dışında başka bir şey beklemezdim zaten. Ha bu arada şunu söyleyeyim, ihtiyacım yok kullanmıyorum ''Işıqlı mışıqlı'' bir sistem. Kullansaydım gereksiz harcama yapmış olurdum ki bu aptallık olurdu. Anlamanı değil, saygı duymanı bekliyorum.
Sen de insanların PSU tercihlerine saygı duyacaksın. 500 kişinin memnun kaldığı bir ürüne çöp deyip geçiştiremezsin. Adeta yalan söylemiş oluyorsun bir önceki yorumdan etkilenip ileri geri konuşamazsın.

Seni cahil yapmayan şey ne? Başkalarının incelediği PSU'lar hakkındaki bilgileri kopyala yapıştır yapmak mı? Bence cahil kelimesi tam anlamıyla sana yakışıyor.
En azından güvenilir kaynaklardan araştırma yapıyor. Kaynak olarak ürün yorumlarını göstermiyor.

Ne olduğu belirsiz ürün yorumlarına bakarak ürün alıyorsak, TurboX en iyisi. 💪 Konuyu gereksiz uzatmayın artık.
Ekran Alıntısı.PNG

Sen de insanların PSU tercihlerine saygı duyacaksın. 500 kişinin memnun kaldığı bir ürüne çöp deyip geçiştiremezsin. Adeta yalan söylemiş oluyorsun bir önceki yorumdan etkilenip ileri geri konuşamazsın.
Bildiğiniz çöp olan bir PSU'yu savunmak için başka kanıt alabilir miyiz? Her şeyde kullanıcı yorumlarından ilerleyeceksek işimiz zor.

En azından güvenilir kaynaklardan araştırma yapıyor. Kaynak olarak ürün yorumlarını göstermiyor.

Ürün yorumlarına bakarak ürün alıyorsak, TurboX en iyisi. 💪 Konuyu gereksiz uzatmayın artık.
Eki Görüntüle 960398
Evet bu fiyat aralığında iyisi olma ihtimali mevcut. Bu insanlar bütçesine göre beklediği performanstan memnun kalmışlar. Olay tam olarak bundan ibaret daha iyi özetlenemezdi.

İleri geri konuşmuyorum, olanları söylüyorum. Siz de benim hakkımda konuşuyorsunuz. Ben size ahkam kesiyor muyum? Hayır, adam akıllı savunmamı yapıyorum. İsteyen istediğini alır, beni bağlamaz. Ben burada yardım etmeye çalışıyorum, siz ne yapıyorsunuz anlamış değilim.

O 500 insan çalışınca direk çok güzel yazıyorlar yani yorumlar bir şey ifade etmez.

Seni cahil yapmayan şey ne?

Aksine, araştırmadan ürün alıp, insanların elindeki ürünler ile dalga geçip, işi bilen kişilerin yaptığı testleri yanlış gibi anlatan, laftan anlamayan, insanlar ile nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen, PSU yazsam böm böm bakacak olan kullanıcıların yorumunu kanıt niteliğinde kullanan tipler cahildir.

Neyse, boşuna yazıyorum, anlamayıyor ki...

İlginç tipler var, onlarca kaynak yalan ama ürünü sen kullanıyorsun diye harika, aynen aynen.

Bildiğiniz çöp olan bir PSU'yu savunmak için başka kanıt alabilir miyiz? Her şeyde kullanıcı yorumlarından ilerleyeceksek işimiz zor.
Kendi deneyimimden daha büyük bir kanıt olduğunu düşünmüyorum. Bir senedir sistemimi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Yok şurası eskiymiş yok şu konudan dolayı güven vermiyormuş bunlar kağıt üzerindeki detaylardan ileri gidemiyor.
O 500 insan çalışınca direk çok güzel yazıyorlar yani yorumlar bir şey ifade etmez.
Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun bundan adam 2500 TL bütçe ayırıp sistem almış. O zaman burdaki 5 kişinin herhangi bir ürüne kötü demesin senin için ne ifade ediyor? Bu platformda yazar olmaları mı?

• Hahaha
İfadeler: RPM
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı