400 TL'ye PSU önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkes üslubunu korursa ben de koruyayım da maalesef gördüğüm net şeyleri de söylemek durumunda kalıyorum. İnsan biraz kendini bilir canım. Örneğin laptop kullanıcısı PSU hakkında fikrini belirtirken daha temkinli olmalı.
Bak hala sallıyor :).

Herkes üslubunu korursa ben de koruyayım da maalesef gördüğüm net şeyleri de söylemek durumunda kalıyorum. İnsan biraz kendini bilir canım. Örneğin laptop kullanıcısı PSU hakkında fikrini belirtirken daha temkinli olmalı.
Herkes her şey hakkında bilgi sahibi olabilir. Uçak mühendisi arabalar hakkında bilgi sahibi olabilir. Motosiklet kullanan birisi otomobil mühendisi olabilir de mi?

Hayatta gördüğüm en toxic insanlardan birisin. Çok gereksiz birisin burada. Olmasan daha iyi gerçekten. Adam o kadar neden zararı olur, ne gibi eksisi var anlatıyor. Sen hala övüyorsun, dünyanın en bilmiş bilmeyen insanı.
Toxic kelimesini yeni öğrendin sanırım forumda kullanıp beğeni almaya falan mı geldin? Burada bazıları eksilerinden bahsediyor tecrübesini edinmiş kişiler de artılarından bahsediyor durum bundan ibaret.

Toxic kelimesini yeni öğrendin sanırım forumda kullanıp beğeni almaya falan mı geldin? Burada bazıları eksilerinden bahsediyor tecrübesini edinmiş kişiler de artılarından bahsediyor durum bundan ibaret.
Tecrübesini edinmiş derken? Kimse 2 yıl kullandıktan sonra yorum yazayım demiyor. Sanki bir başarıymış gibi kargo geldiği an 5 yıldız veriyorlar.

Herkes her şey hakkında bilgi sahibi olabilir. Uçak mühendisi arabalar hakkında bilgi sahibi olabilir. Motosiklet kullanan birisi otomobil mühendisi olabilir de mi?
Zaten fikrini belirtemez diye bir şey söylemedim daha temkinli olmalı dedim. Tek cümle yazmak yerine gerekirse on paragraf ile kendisini açıklamalı.

Zaten fikrini belirtemez diye bir şey söylemedim daha temkinli olmalı dedim. Tek cümle yazmak yerine gerekirse on paragraf ile kendisini açıklamalı.
Biz zaten kaynaklar vererek açıklıyoruz. Sen hala kullanıcıların (ne kadar kullanmışlarsa artık) 5 yıldızına bakıyorsun.

Beğeni almak denmez ona forumdaki insanları senin gibi yanlış bilgilendiren insanlardan korumak denir.

Lütfen yabancı kaynaklara, Reddit'e ve forumlara bak. Bir ürünün iyi veya kötü olduğunu onun kullanıcı yorumlarından anlayamazsın.
Seni cahil yapmayan şey ne? Başkalarının incelediği PSU'lar hakkındaki bilgileri kopyala yapıştır yapmak mı? Bence cahil kelimesi tam anlamıyla sana yakışıyor.

Seni cahil yapmayan şey ne? Başkalarının incelediği PSU'lar hakkındaki bilgileri kopyala yapıştır yapmak mı? Bence cahil kelimesi tam anlamıyla sana yakışıyor.

Olan bir bilgiyi alıntı içine yazmak cahillik oluyorsa "cahili" değil, cahil diyeni de görmek lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı