400 TL'ye PSU önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen de 15.6 inç'lik monitörünle yazıları falan büyült okunmuyordur o küçüklükte. Ayrıca kafana sıkman pek bir şeyi ifade etmez. Apu kardeşim benim :)
Bana salladınız, bari yakın arkadaşıma sallamayın ya. Konumuz PSU idi, neden buralara döndük?

Neyse, uğraşılacak cinsten değilsiniz.

Aldığı ürüne toz kondurmayan klasik yurdum insanı.

Bileşenlere zarar vereceği %100 değil, bu yüzden "-ebilir" şeklinde yazdım.
Ürüne toz kondurmamayla bir alakası yok. Söylediğiniz kadar kötü bir ürün değil. İstatistikler bu üründen memnun kalan kişi sayısının fazla olduğunu gösteriyor. Ürünün kötü olduğuna yönelik birçok kaynak bulabilirsiniz. Benim de sizin öneride bulunacağınız ürünün kötü olduğuna yönelik bulacağım kaynak gibi.

Türkiye de yaşıyoruz ve elektrik her bölgede sıkıntılı bu sıkıntılı halde 3 korumalı SHP650 öneren arkadaşlar var şaka gibi...

En güvendiğiniz markalarında garantisi yok. Burada bununla ilgili daha çok yorum var tekrara düşüyorsun. Beni de tekrara düşürtüyorsun. Aynı şeyleri yazıp durmana gerek yok senin yorumunla 500 kişinin yorumu arasında bir fark yok hatta senin ki daha güvenilmez (-ebilir, -abilir şeklinde ihtimallerle konuşuyorsun) diğer tarafta ürünü alıp gereçkten herhangi bir zararı olmadığını belirten insan var. Tercihi en başta da dediğim gibi ikincisi yönünde kullanırım. Sen bu foruma bahsettiğin bilgileri veren kişi değilsin. Sırf bu platformda uzun zaman geçiriyorsun diye başkalarının yazdığını adeta bir kanunmuş gibi aktarmana gerek yok. Zaten aktarmaktan öteye geçemiyorsun.

Sen de 15.6 inç'lik monitörünle yazıları falan büyült okunmuyordur o küçüklükte. Ayrıca kafana sıkman pek bir şeyi ifade etmez. APU kardeşim benim :)

Bak şöyle düşünelim; kolanın vücuda zararlı olduğunu herkes biliyor değil mi? Bir tarafta kola içiyorum bana hiçbir şey olmuyor diyen var, diğer yanda bu vücuda zararlı içmeyin diyen bilim adamı hangisine güvenirsin?

En güvendiğiniz markalarında garantisi yok. Burada bununla ilgili daha çok yorum var tekrara düşüyorsun. Beni de tekrara düşürtüyorsun. Aynı şeyleri yazıp durmana gerek yok senin yorumunla 500 kişinin yorumu arasında bir fark yok hatta senin ki daha güvenilmez (-ebilir, -abilir şeklinde ihtimallerle konuşuyorsun) diğer tarafta ürünü alıp gereçkten herhangi bir zararı olmadığını belirten insan var. Tercihi en başta da dediğim gibi ikincisi yönünde kullanırım. Sen bu foruma bahsettiğin bilgileri veren kişi değilsin. Sırf bu platformda uzun zaman geçiriyorsun diye başkalarının yazdığını adeta bir kanunmuş gibi aktarmana gerek yok. Zaten aktarmaktan öteye geçemiyorsun.
Hayatta gördüğüm en toxic insanlardan birisin. Çok gereksiz birisin burada. Olmasan daha iyi gerçekten. Adam o kadar neden zararı olur, ne gibi eksisi var anlatıyor. Sen hala övüyorsun, dünyanın en bilmiş bilmeyen insanı.

Bana salladınız, bari yakın arkadaşıma sallamayın ya. Konumuz PSU idi, neden buralara döndük?
Herkes üslubunu korursa ben de koruyayım da maalesef gördüğüm net şeyleri de söylemek durumunda kalıyorum. İnsan biraz kendini bilir canım. Örneğin laptop kullanıcısı PSU hakkında fikrini belirtirken daha temkinli olmalı.

Ürüne toz kondurmamayla bir alakası yok. Söylediğiniz kadar kötü bir ürün değil. İstatistikler bu üründen memnun kalan kişi sayısının fazla olduğunu gösteriyor. Ürünün kötü olduğuna yönelik birçok kaynak bulabilirsiniz. Benim de sizin öneride bulunacağınız ürünün kötü olduğuna yönelik bulacağım kaynak gibi.
Lütfen yabancı kaynaklara, Reddit'e ve forumlara bak. Bir ürünün iyi veya kötü olduğunu onun kullanıcı yorumlarından anlayamazsın.
Örneğin laptop kullanıcısı PSU hakkında fikrini belirtirken daha temkinli olmalı.

İstatistikler bu üründen memnun kalan kişi sayısının fazla olduğunu gösteriyor.

Sistemime taktım, çalıştı: 5 yıldız...

Yahu, saçma sapan verileri paylaşmak yerine kanıtlar ile konuşsanız?

200 TL olsa neyse, 300 TL'den pahalı bu ürün. Alınmaz, alanın da ya bilgisi yoktur.

Sen de 15.6 inç'lik monitörünle yazıları falan büyült okunmuyordur o küçüklükte. Ayrıca kafana sıkman pek bir şeyi ifade etmez.

İnsanları sistemine göre yargılamak moda olmuş anlaşılan, sizden bunun dışında başka bir şey beklemezdim zaten. Ha bu arada şunu söyleyeyim, ihtiyacım yok kullanmıyorum ''Işıqlı mışıqlı'' bir sistem. Kullansaydım gereksiz harcama yapmış olurdum ki bu aptallık olurdu. Anlamanı değil, saygı duymanı bekliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı