400 TL'ye PSU önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran görüntüsü 2021-04-06 135431.png

Yazık...

Başka ne zaman problem yaşadığımı anlayacağım zaten PSU hakkında konuşmuyor muyuz? Performansa katkısı falan olan bir şey mi bu?

PSU kalitesi kullanıcı yorumlarından belli olmaz. İç mimarisi korumaları ile belli olur. Bu modeldekiler kötü. Laf anlatamadık sana. İçini açıp baktın herhalde hepsi tam korumalı? 650W olması pek bir şey değiştirmez. Rampage bile 80 koyuyor.

Caps kullanmamak için kendimi zor tutuyorum, gerçekten. Sizin gibiler anca işlemcisi, anakartı, ekran kartına bir zarar gelince anlar ne olduğunu, ne bittiğini. Ne demiş Mevlana, "Bir delil ile kırk alimi yendim, 40 delil ile bir cahili yenemedim."
Ben de sana şöyle bir şey söyleyeyim kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş.

Ben de sana şöyle bir şey söyleyeyim kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş.
Uzanamadığı ciğere derken? Nasıl yani? Ben şimdi 200 TL daha fazla verip Zalman marka aldığım için (ki aldığım zaman o bütçede bir tek Zalman vardı.) akılsız mı oluyorum. Yoksa daha ucuz olan malı almadığım için kıskanıyor muyum?

PSU kalitesi kullanıcı yorumlarından belli olmaz. İç mimarisi korumaları ile belli olur. Bu modeldekiler kötü. Laf anlatamadık sana. İçini açıp baktın herhalde hepsi tam korumalı? 650W olması pek bir şey değiştirmez. Rampage bile 80 koyuyor.
Sen nasıl kullanıcı yorumlarını hiçe sayabilirsin. Her bu PSU'yu alan kişi denk gelip bir şeyi bilmediği için mi bu ürünü aldığını zannediyorsun? Şimdi bana birisi PSU'ndan memnun musun dediklerinde benim de memnunum dememin neresi garip? Senin bu benim ve 500 kişi üzerinde gerçekleşmeyen bilgilerini mi paylaşayım yoksa deneyimimi mi?

Sen nasıl kullanıcı yorumlarını hiçe sayabilirsin. Her bu PSU'yu alan kişi denk gelip bir şeyi bilmediği için mi bu ürünü aldığını zannediyorsun? Şimdi bana birisi PSU'ndan memnun musun dediklerinde benim de memnunum dememin neresi garip? Senin bu benim ve 500 kişi üzerinde gerçekleşmeyen bilgilerini mi paylaşayım yoksa deneyimimi mi?
Hadi o zaman gidin de TurboX sistem alın, ne de olsa kullanıcı yorumları güzel. Size görüşürüz demek kalıyo sadece, yanlış bilgiden Hawaii'ye tatile yollanacaksınız birazdan.

Benim 300 liram var, ancak sistemimi o PSU'ya emanet edecek beyin kapasitem yok maalesef.
Senin 300 liran olduğu konusunda şühpelerim var zaten bilgisayarın da yoktur gibime geliyor. Telefondan bağlanıyorsundur muhtemelen. Allah daha çok versin.
Hadi o zaman gidin de TurboX sistem alın, ne de olsa kullanıcı yorumları güzel. Size görüşürüz demek kalıyo sadece, yanlış bilgiden Hawaii'ye tatile yollanacaksınız birazdan.
Benim burada vakit geçirmem için herhangi bir sebep yok zaten. Sen başkasının bilgisayarı ve sistemiyle ilgili yorum yapmakla meşgul ol. Ben de senin yorumlarını yaptığın oyunlarda zaman geçireyim nasıl ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı