400 TL'ye Steam için oyun tavsiyeleri

neworlgames

Decapat
Merhabalar, bende CSGO üzerinde 400 liradan fazla itemler var. (yani satınca üzerime kalan kısmı) Bunları Steam üzerinden oyun alım diyorum ama neler tavsiye edersiniz? Sadece multiplayer olarak veya sadece online oyunlar olarak değil de single player olarak da oynayabileceğim oyunlar. Eski veya Çok tanınan oyunları da tavsiye edebilirsiniz CSGO ile çok zaman geçirdim sıktı artık.

Arkadaşlar bir diğer seçenekte Bynogame aracılığla itemleri satmak var ne diyorsunuz?

Düzenleme: Satın alım olursa tabi indirim zamanlarında olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana tavsiyem onu kartına vs. gönderebilirsin fakat oyun alacağım diyorsan yakında flaş indirimler olacak Steamde baya oyun belirli saatler aralığında ucuzlayacak o zaman almanı tavsiye ederim şimdi burada 400TL az para mı yaw al işte oyun diyenler olacak fakat indirimlerdeyken baya ucuza oyun alırsın Tavsiye edebileceğim oyunlar:XCOM 2,Mount & Blade: Warband,Rocket League,Pugb,
RS6,Resident evil serilerine bak,teeltale series firmasının oyunlarına bak derim,No Man's sky,GTA V,Dead by Daylight,Dark souls...
https://store.steampowered.com/app/275850/No_Mans_Sky/?snr=1_7_7_topsellers_150_1

Merhabalar, bende CSGO üzerinde 400 liradan fazla itemler var. (yani satınca üzerime kalan kısmı) Bunları Steam üzerinden oyun alım diyorum ama neler tavsiye edersiniz? Sadece multiplayer olarak veya sadece online oyunlar olarak değil de single player olarak da oynayabileceğim oyunlar. Eski veya Çok tanınan oyunları da tavsiye edebilirsiniz CSGO ile çok zaman geçirdim sıktı artık.

Arkadaşlar bir diğer seçenekte Bynogame aracılığla itemleri satmak var ne diyorsunuz?

Düzenleme: Satın alım olursa tabi indirim zamanlarında olur.
ByNoGame üzerinden satma derim nasıl olsa paranı Steamde harcayacaksın 100tllik bir itemi Steamde satıp 85 tl alırsın ByNoGame üzerinde satarken 100tl ise satılması için 80tl yaparsın o itemi sonra 72 tl sana kalır (parayı çekerkende bir kesim olacaktır) benim önerim ARK:Survival Evolved ve DLClerini alman olacaktır zaten oyunu çözmen (modlar, dlcler) 2000+saat gerektirecektir özellikle bir ekip bulursan (istersen beni ekleyebilirsin bizim ekip var ya da kendi arkadaşlarında varsa onlarla da oynayabilirsin) çok keyfini çıkaracağın bir oyundur.

Degerleri yorumlariniz icin tesekkur ederim. Dusununce bana da mantikli geldi zaten ileride Steam'den alisveris yapacağım, yapmam desen yalan olur. Kartima aktarirken para baya zararli olacak hic geregi yok. Tavsiye ettiginiz oyunlari inceleyeceğim.

O zaman su an icin ne kadar cok oyun tavsiyesi benim icin o kadar iyi.
Duzenleme : Bu flash indirimleri ne zaman baslar? Itemleri satayım mi ben?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı