400 TL'ye Stereo Kulaklık önerisi

Bütçe
400
Ben size bunlar arasında en azından günlük kullanımda seyehatlerinizde de size rahatlık ve iyi bir ses deneyimi sağlayacak olan E900 Pro'yu öneririm.

Bass tonlarda gayet başırılı olduğu söyleyebilirim eğer memnun kalmazsanız ekolayzır ayarlarından bass tonunu biraz daha arttırabilirsiniz ancak gayet yeterlidir.

Mikrofon bakımından 250 300₺ bandında bulabileceğiniz bir kulaklıkta olan mikrofondan kat ve kat daha üstündür.

Silah ve bomba seslerinde gayet yeterli bir ses vermekte hissedebiliyorsunuz. Hem uygun hem de fiyat bandına göre çok daha üstün bir ürün.

Pişman olmazsınız burada bir sürü kişiye önerdik ve daha memnun kalmayanına rastlamadık.

Kulaklıkta tüm sesler açıkken dip ses var ancak bunu sebebi içinde bulunan 50mm sürücülerin cidden güçlü olması. Tam seste açtığımda küçük bir hoparlör etkisi yaratıyor kulaklık.

Hafızalı süngeleri ile cidden çok rahat ve buna ek olarak suni derisi de çok yumuşak.

Taşıma çantası ile istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Ayrıca kafada sırıtmadığından günlük hayatınızda kulak üstü müzik kulaklığı olarak kullanabilirsiniz.
E900 Pro nun bir satın alma konusu vardı bulamadım varsa bir gönderebilirmisiniz.
Bende senle aynı durumdayım 400TL bütçem var şu an 449TL'ye Corsair HS50 Pro var İtopya'da fakat o kulaklığın mikrofon testleri beni hiç tatmin etmedi ve şahsen bu kadar parayı hak etmiyor gibi o yüzden bütçem doğrultusunda:
Tronsmart Sono.
Gamenote H2002D.
Arasında kaldım fakat H2002D'nin sonodan biraz daha iyi olduğun söylüyorlar onun haricinde E900 Pro dedikleri kulaklık var fakat yurt dışı satışla inanın uğraşmak istemiyorum bir sıkıntı vs. olsa geçmiş olsun o yüzden sıkıntılı işler zaman açısından o yüzden sana da H2002D'yi önerebilirim bende tasarımından dolayı CH321 almayı düşünmüyorum bence daha komple bir kulaklık H2002D mikrofunun çıkartılıyor olması örgülü kablo olması vs. gibi özellikler bakımından. CH321'in mikrofon testleri zaten çok iyi durmuyor.
Bilmiyorum ya bunlar dışından şu an en mantıklısı Anker SoundCore Strike 3 modeli gibi geliyor bana. 7.1'ler sanal olduğu ve kullanmayacağım için para tuzağı gibi geliyor aynı zamanda ve sade bir kulaklık istiyorum. Bu yönden Hs50 Pro çok hoşuma gidiyor ama 450₺ de vermek istemiyorum.

E900 Pro dedikleri kulaklık var fakat yurt dışı satışla inanın uğraşmak istemiyorum bir sıkıntı vs. olsa geçmiş olsun o yüzden sıkıntılı işler zaman açısından.

Size şöyle açıklayayım aslında AliExpress çoğu Türk satış sitesinden daha iyi bir kullanıcı.
Korumasına sahip.
Örnek olarak üründe bir parça eksik hadi bu mikrofon olsun size 2 seçenek kalıyor ya anlaşmazlık açarak firmadan ürünün iadesini isteyeceksiniz size para gelecek siz kullanmaya devam e deksiniz ya da mikrofonu isteyeceksiniz ki burada 5 10 gün içinde geliyor kargo parası, vergi vs tamamen onlar tarafından karşılanmış bir şekilde.
Garantide ise yine anlaşmazlık açarak irtibata geçiyorsunuz firma ile oradan sonrası için sizin aranızda geçecek konuşmadır.
Öyle sanıldığı kadar bir sıkıntı yok çoğu Türk satış sitesinden daha iyi ve daha rahat hizmet almanızı sağlıyor AliExpress.
Örnek olarak babam ile Android teyp aldık ve ekranı kırık çıktı anlaşmazlık açtı 1 haftadan kısa bir süre içinde sağlam ekran elimize ulaşmıştı.
Bir de örgülü kablo olması bir avatanj değil dezavatajdır bence. Örgülü yapıda kablolarda belli bir şekil alıp takılması ve kablonun kırılması gibi olaylar yaşanma ihtimali çok daha yüsektir.

E900 Pro'nun bir satın alma konusu vardı bulamadım varsa bir gönderebilir misiniz?

E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL! buyurun.

7.1 olayı şöyle kendini kapayabiliyorsunuz yalan değil aslında güzel bir deneyim sunmakta bana göre. 8D müzik deneyiminde özellikle. Bu kulaklık merak etmeyin istediğiniz tüm özellikleri karşılayacaktır.

Ben ilk aldığımda stero olarak kullanmıştım ve 7.1 sanmıştım o deneyimi o kadar çağ atlattı bana bu kulaklık ses deneyimi konusunda ve Valorant'ta oynamama rağmen ses testlerinde gayet başarılıydı.

Benim için taşınabilirliği vs önemli falanda değil dışarda hiç kullanmam sadece evde kullanırım. Müzik için ilerde farklı bir kulaklık alırım şu anki bana fazlasıyla yetiyor.

Benim için taşınabilirliği vs önemli falanda değil dışarda hiç kullanmam sadece evde kullanırım. Müzik için ileride farklı bir kulaklık alırım şu anki bana fazlasıyla yetiyor.

Dediğim gibi hem paranız cebinizde kalır 100 150₺ kupon kardeşliği ile 50₺ kod düşürürseniz gayet uyguna gelebiliyor.

Hemde mikrofon ve ses kalitesi bakımından uyguna çok iyi bir kulaklık almış olursunuz. Dediğim gibi şu ana kadar memnun kalmayanı görmedim. Bir süre boyunca Witcher 3 ve gujian 3 oynadım ve cidden ortam seslerini güzel ve etkili bir şekilde hissettirebildi.

HS50'ye yakın ses performansı ve Cloud 2 ile yarışan mikrofona sahip olursunuz. Görünüşü de üzmez.

Eksa E900 Pro kullanıcı deneyimim yeşil rengin resimleri bu konuda siyah rengi için ise E900 Pro (Drop Plus) İncelemesi bu konu.

Açın drop Plus incelemelerine bakın. Tabi almış olacağınız yeni sürüm olacağını da belirtmek isterim ses kartı vs yenilenmiş olan model gelecek elinize. Eski ses kartı buna nazar cidden kötü. 400₺ bütçede önerdiğimiz de buydu nasıl olsa. :D

Gereksiz uzatmışsınız, Strike 3 alsın işte :d
7.1 açmaz olur biter. Çok kasmışsınız.

Bence 50TL daha koyup Corsair HS50 Pro alsın konuyu kapatalım :D

Dediğim gibi hem paranız cebinizde kalır 100 150₺ kupon kardeşliği ile 50₺ kod düşürürseniz gayet uyguna gelebiliyor.

Hemde mikrofon ve ses kalitesi bakımından uyguna çok iyi bir kulaklık almış olursunuz. Dediğim gibi şu ana kadar memnun kalmayanı görmedim. Bir süre boyunca Witcher 3 ve gujian 3 oynadım ve cidden ortam seslerini güzel ve etkili bir şekilde hissettirebildi.

HS50'ye yakın ses performansı ve Cloud 2 ile yarışan mikrofona sahip olursunuz. Görünüşü de üzmez.

Eksa E900 Pro kullanıcı deneyimim yeşil rengin resimleri bu konuda siyah rengi için ise E900 Pro (Drop Plus) İncelemesi bu konu.

Açın drop Plus incelemelerine bakın. Tabi almış olacağınız yeni sürüm olacağını da belirtmek isterim ses kartı vs yenilenmiş olan model gelecek elinize. Eski ses kartı buna nazar cidden kötü. 400₺ bütçede önerdiğimiz de buydu nasıl olsa. :D
278 lira diyor şu an. Mantıklımı ya gerçekten bilmiyorum kafam çok karışık gerçekten sizin gibi 230 Liraya alabilecek olsam düşünmem pek.
Bence 50TL daha koyup Corsair HS50 Pro alsın konuyu kapatalım :D
50₺ havadan gelse alacağım kartta sadece 413.65 tl var maalesef :).
Sipariş bu şekilde gözüküyorsa doğru mudur? @Shuichi Tatsuo
Gereksiz uzatmışsınız, Strike 3 alsın işte :d
7.1 açmaz olur biter. Çok kasmışsınız.
Kafayı yiyeceğim vallaha sadece sesi düzgün birşey arıyorum ve yazılanları yorumları okudukça ne alıcak olursam vazgeçiyorum :) :) :) :) :).

Dosya Ekleri

• IMG_20210228_152320.jpg
    IMG_20210228_152320.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Geri
Yukarı