400 TL'ye tablet tavsiyesi

Eğer Casper'ı almayı düşünüyorsan bir şey diyemem çünkü onda android yok yani aslında farklı kulvardalar LG ile.
Ama eğer LG yi almayı düşünüyorsan sana farklı bir tablet öneriyorum üstelik çok daha performanslı.
Intel Baytrail T Z3745 1,86 Ghz işlemcili Asus 176 C yi öneririm.
Üstelik 16 GB ve kamerası arka kamerası 5 mp ön kamerası 2 mp. Seçim senin. Eğer performans kıyaslaması yaparsan benim önerdiğim Asus'un çok daha önde olduğunu görebilirsin.
Asus Memopad ME176C Intel Baytrail T Z3745 16 GB 7 Tablet - kliksa.com

Teknik özelliklere bakıldığında fazla bir fark görülmüyor. Sırf Casper'ın güncelleme vermem sorunundan bile G Pad alınır.

İyi ama ben Casper alsın demedim ki zaten.
Ben size Casper öneriyorsunuz demedim.:)

Ben sanırım doğru karar olarak sanırım LG G pad 7.0 Alma Kararını verdim çünkü diğer tabletlerle kıyasla daha hızlı bir akışı var, ve donanım olarak özellikleri daha çok :)
Kamera ve Hafıza beni sıkıntı etmez kamerayı zaten genel olarak telefonu kullanıyorum, Hafızayıda SD kartlarla sorunu aşacağımı düşünüyorum :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı