4000-23000 TL sistem önerileri

@WaIter White hocam şaşırmadım ifadenin üstünde inanılmaz yazıyor.
Peki hocam. Ben yanlış anlamışım. Genelde forumda o anlamda kullanılmıyor diye sormak istemiştim.
Merhabalar,

4.000TL sisteme yapılabilecek basit yükseltmeler var demişsiniz. Ben de almışken uzun süre kullanabileyim istiyorum. Neleri değiştirebiliriz?
Aceleniz varsa direkt Pollux 3T-10'u alabilirsiniz.

şuan için direkt sistem satın almak mı daha mantıklı yoksa hala parça parça toplamak mı daha mantıklı sence? Eğer yardımcı olman mümkünse bir sistem toplamak ya da satın almak istiyorum tavsiyeye ihtiyacim olacak

Acıkcası stoklar için beklemedeyim şu an fakat şubat sonundan sonrasına da kalırsa toplamayı düşüneceğim.msi ağırlıklı bir sistem olmasını istiyorum. 9-10bin civarı olabilir bütçem

Bir tane markaya bağımlı kalmanızı önermem. Zaten MSI markasının 3000 serisi kartları pek iyi değil. Çok daha iyi alternatifler var.

acıkcası alternatifli sistem önerileriniz olduğu için fikir almak istedim bir de 3000 serisi olsun diye de bir şartım yok.Oyun oynayabileceğim güzel bir sistem olmasını istiyorum

F/P için yeni nesil kartları sistemde kullanmak daha mantıklı. Ekran kartı harici bir sistem önerisini birazdan yapacağım. Şu an teldeyim.

@Revengee,

3060 Ti 5000 TL (Stok sorunları düzeldikten sonra bu fiyatlara bulabilirsiniz diye umuyorum. Model olarak Palit Dual veya Zotac Twin modellerinden birisini alabilirsiniz.)
Patriot Viper Steel 8 GB 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe X2

10103 TL

Alternatif SSD:

Yeni konular

Geri
Yukarı