4000-3000 TL telefon önerisi

psychothinker

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci(Mühendislik)
Belirttiğim aralıkta şarjı uzun kamerası güzel telefon önerilerinizi bekliyorum.
İkinci el garantili iPhone da olur.
Şu anki telefonumun ekranı kırıldı. Yurt dışına çıkacağım sıkıntısız bir telefon gerekli.

Belirttiğim aralıkta şarjı uzun kamerası güzel telefon önerilerinizi bekliyorum.
İkinci el garantili iPhone da olur.
Şu anki telefonumun ekranı kırıldı. Yurt dışına çıkacağım sıkıntısız bir telefon gerekli.

Hocam iOS kullanmak isterseniz SE 2. nesil bakabilirsiniz. Ama fiyatı biraz arttırmanız gerekecek. Batarya olarak çok iyi değil ama IPhone'de olur demişsiniz. Android olarak ise kesinlikle A52.

Hocam iPhone istediğinize göre yazılımı önemsiyorsunuz kesinlikle a52.

Evet, önemsiyorum. Kuzenimdeki Samsung'da görmüştüm bayağı özellik var iPhone gibi. Xiaomi donanımsal olarak daha iyi gibi ama?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, önemsiyorum. Kuzenimdeki Samsung'da görmüştüm bayağı özellik var iPhone gibi. Xiaomi donanımsal olarak daha iyi gibi ama?

Donanım olarak bir fark yok. İşlemci olarak biri 720g biri 732g kullanıyor. İkisi de aynı performansı veriyor. 1 tık daha iyi 732g. Ama bunu sizin hissetmeniz mümkün değil. Bir de 90Hz ye karşı 120Hz var. İki işlemci de 120fps veremeyeceği için çok da önemli değil. 90 gayet yeterli. Kamera olarak A52 daha iyi. Onun dışında çoğu özellik hemen hemen eşit gibi. Bence seçeneğiniz kesinlikle A52 olmalı.

Geri
Yukarı