4000-4500 TL monitör önerisi

Satıcıyla ilgili şikayet varda birkaç şikayet gördüm 2. el ürün sattığına veya bozuk ürün satıp iade kabul etmediklerine dair. Bu gidişle alabileceğim düzgün bir model kalmıyor ne yapacağım bilemiyorum. 😞

Bayramda belki iyi bir model indirime girer diye mi beklesem mecburen ne yapsam? Elde olan ihtimallerin bitme riski de var ama yapabileceğim bir şey yok gibi duruyor.

Hala satmayı düşünüyor musunuz? İletişime nasıl geçebilirim sizinle acaba?
Numaram 0553 537 24 62. Seve seve yardımcı olurum.

https://pckolik.com/urun/aoc-23-8-2...ercevesiz-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.69.2 fiyatı düşmüş öbür modelden bile daha ucuza şuanda

AOC 24G2SPAE almak konusunda neden bilmiyorum içim rahat etmedi, MSI G2412F'e sipariş verdik bakalım umarım pişman olmam.
AOC 24G2SPAE 4300 TL
MSI G2412F 4500 TL + 100 TL Kargo + Paugge V1.2 DisplayPort Kupon indirimiyle 225 TL Toplam 4825 TL'ye almış oldum.
Monitör geldikten sonra yapmam gereken testleri yapabileceğim web siteyle birlikte söyleyebilir misiniz?

Son düzenleme:
Monitör geldikten sonra yapmam gereken testleri yapabileceğim web siteyle birlikte söyleyebilir misiniz?

Ölü piksel testi, UFO (ghosting) testi, Backlight Bleed Test bunlar yeterli olur.
Yazdığın zaman diretk karşına çıkıyor zaten.
Önemli olan ölü piksel testidir.
G2412 güzel monitördür. Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı