4000-4500 TL sistem toplama

Bütçe
4000-4500 TL

Peşin değil de 6 ay taksitle almayı dusunuyorsan peşin paraya bu şekilde bir pc toplamaya çalıştım.
@Haruki Murakami ifade bırakmaktan ziyade fikirlerini yazsan bizde hatamizi öğrensek :)

Son düzenleme:

Enes daha uyguna kasa alıp ondan artan parayla ekran kartını yükseltebilir miyiz, ben pek anlamıyorumda.

Peşin değil de 6 ay taksitle almayı dusunuyorsan peşin paraya bu şekilde bir PC toplamaya çalıştım.
@Haruki Murakami ifade bırakmaktan ziyade fikirlerini yazsan bizde hatamizi öğrensek :)

Kasa alacağım sadece.

Son düzenleme:
Mosfet soğutucusu yok. Bununla değiştirin.
Güçsüz bir kart, tavsiye etmem.

4647 TL tuttu. Aşabilir misiniz bütçeyi?

Mosfet soğutucusu yok. Bununla değiştirin.

Güçsüz bir kart, tavsiye etmem.

4647 TL tuttu. Aşabilir misiniz bütçeyi?
Senin verdiğin bu sistem iyi fakat 240GB depolama 3-5 oyun anca içine sığdırabilir. Benim verdiğim sistemde ekran kartı seninkine nazaran güçsüz fakat ben depolamadan kısmadığım için öyle oldu.

Senin verdiğin bu sistem iyi fakat 240GB depolama 3-5 oyun anca içine sığdırabilir. Benim verdiğim sistemde ekran kartı seninkine nazaran güçsüz fakat ben depolamadan kısmadığım için öyle oldu.
Dostum bir arkadaşım bunu alicak uğraşmak istemiyor sağdan soldan toplamaya nasıl sistem. Oyunlarda full ayarlarda oynatirmi. INTEL 10100F-ZOTAC GTX1650 D6 AMP-GIGABYTE H410M H-TOSHIBA 1TB-KINGSTON 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Peşin değil de 6 ay taksitle almayı dusunuyorsan peşin paraya bu şekilde bir pc toplamaya çalıştım.
4500Tl'ye APU sistem toplamak.:)

Senin verdiğin bu sistem iyi fakat 240GB depolama 3-5 oyun anca içine sığdırabilir.
Depolamadan çok işlemciye, anakarta ve ekran kartına önem verilmeli çünkü depolama arttırılabilir. Yetmiyorsa şöyle ucuz bir harddisk alabilir.
Dostum bir arkadaşım bunu alacak uğraşmak istemiyor sağdan soldan toplamaya nasıl sistem?
O kadar para verecek uğraşsın. Sistem berbat. Yeni konu açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı