4000-4500 TL TKL Klavye Önerisi

Bütçe
4000-4500
76 euro o klavye için bedava, yoksa daha iyileri var o bütçede.

Bedava da biz burda kriterlerine göre öneriyoruz.

Oha pembesi çok iyiymiş.

Ama altında Japonca yazılar yazıyor ya.

Onun yerine siz en iyisi bana Türkiye'de satılan bir şey önerebilir misiniz çünkü taksit yoksa alamıyorum da.

Türkiye’den olunca bin lira civarı daha fazla ödersiniz ama.

Bu var benim önerdiğime benzer bir şey yine magnetik switch. Akko Mod 007 7th Anv. Limited Edition Mekanik Klavye (Manyetik Switch)

Bu da arkadaşın önerdiği.

Bu var benim önerdiğime benzer bir şey yine magnetik switch. Akko Mod 007 7th Anv. Limited Edition Mekanik Klavye (Manyetik Switch)

taksit oluyor mu?

taksit varmış.

ama bu 7. yıldönümünün tasarımı güzel değil.

custom klavye yapsam nasıl olur sizce

@tworkie hocam ne dersiniz?

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam her şey için.

Bu ürünü alacaksan promo kod: SWAR50

Haberin olsun hocam :D

Bilmiyorum hala karar veremedim Custom klavyeyle uğraşamam.

Son düzenleme:
İndirim köşesine Asus'un bir klavyesini atmışlardı. Scope RX ama daha gelişmiş versiyonu. Onu al geç direkt.

@Endless Kaan neye katılmadınız hocam? Geçen hafta hatırlarsanız indirim köşesine atılan Asus klavye 3000TL civarına satılıyordu.

Son düzenleme:
İndirim köşesine Asus'un bir klavyesini atmışlardı. Scope RX ama daha gelişmiş versiyonu. Onu al geç direkt.

@Endless Kaan neye katılmadınız hocam? Geçen hafta hatırlarsanız indirim köşesine atılan Asus klavye 3000TL civarına satılıyordu.
Fiyatını hak etmediğinden dolayı.

Normal Scope RX'i demiyorum. Daha üst versiyonu idi. Siz direkt Scope RX zannettiniz galiba.
Yok hayır RX Scope Deluxe'den bahsediyorum :)

Üründe wireless bile yok, switchleri yine hotswap değil ve sonradan keycaps degişilmiyor...

Geri
Yukarı