4000 TL TKL klavye önerisi

Bütçe
4000

makoishere

Yoctopat
Daha fazla  
Şu an cool Master TKL CK530 V2 kullanıyorum ama Switch'leri çok hızlı bozuldu. Uzun süre kullanabileceğim 4000 TL'ye kadar numpadsiz klavye ne önerirsiniz? Biraz baktım SteelSeries Apex Pro TKL'nin puanları yüksekti ve güzel görünüyordu sizce alınır mı?

Şu an cool Master TKL CK530 V2 kullanıyorum ama Switch'leri çok hızlı bozuldu. Uzun süre kullanabileceğim 4000 TL'ye kadar numpadsiz klavye ne önerirsiniz? Biraz baktım SteelSeries Apex Pro TKL'nin puanları yüksekti ve güzel görünüyordu sizce alınır mı?

Alinir hocam ya da Custom klavye alabilirsiniz.

Apex Pro eskisini kullandım ve yeni modelini kullanıyorum. Eğer eski modelini alacaksanız hemen hemen herkeste ses açma kapama kısmı arıza veriyor. Bütçeyi bir tık arttırabilirseniz Apex Pro 2023 olanını tavsiye ederim.

Apex Pro eskisini kullandım ve yeni modelini kullanıyorum. Eğer eski modelini alacaksanız hemen hemen herkeste ses açma kapama kısmı arıza veriyor. Bütçeyi bir tık arttırabilirseniz Apex Pro 2023 olanını tavsiye ederim.
Evet bende 2023 modelini almayı planlıyordum. Teşekkürler uyarınız için.
Alinir hocam ya da Custom klavye alabilirsiniz.
Hocam sizce Razer Huntsman v2 ile SteelSeries Apex Pro 2023 arasında karşılaştırma yapılırsa hangisi daha iyidir

Klavyeden ne istediğinize bağlı. Razer Switch'leri Cherry MX. İyi ama sesli. Apex swicthleri omnipoint olması sebebiyle hassasiyet ayarı yapılabilir. Ben SteelSeries biomunu tamamlamak adına almıştım. Custom klavye kullanıyordum Pro da kaldım. Çok memnunum açıkçası.

Evet bende 2023 modelini almayı planlıyordum. Teşekkürler uyarınız için.

Hocam sizce Razer Huntsman V2 ile SteelSeries Apex Pro 2023 arasında karşılaştırma yapılırsa hangisi daha iyidir?

Hocam ben Apex Pro alirdim Razer klavye konusunda hala bir tik geride ama yeni cikardigi klavyeler guzel. Ama ben apex alirdim.

Benim için önemli olan uzun ömürlü olması apex pro 2023 tkl baya içime sindi. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim ikinize de.

Yeni konular

Geri
Yukarı