4000-4500 TL TKL Klavye Önerisi

Bütçe
4000-4500

Kayrakkus

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Palit Rtx 3060 12 GB, 16 GB RAM 3200 mhz, İ5 10600 KF, 1 TB harddisk, 500 GB m2 SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba, 4000 ila 4500 tl arası bir bütçem var. Oyun için kullanıcak. TKL klavye olması çok da zorunlu değil.

Bunu şiddetle tavsiye ederim:
Hepsiburada uygulaması üzerinden anlaşmalı kartlarla Şubat ayında ödemeye başlayabilirsin. Ben araştırıp sipariş verdim.
Optik mekanik tuşlar, çift tıklama vs. sorunu olmaz. Doğrusal tuşlar, basımı kolay. Bu fiyata hele ki optik mekanik ve doğrusal (lineer de deniyor) bulunmaz. Kablosu çıkarılabilir yapıda, klavyeye bağlantı kısmı Type C. Türkçe Q ve enter tuşu klasik büyük enter. Satıcı Hepsiburada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu şiddetle tavsiye ederim:
Hepsiburada uygulaması üzerinden anlaşmalı kartlarla şubat ayında ödemeye başlayabilirsin. Ben araştırıp sipariş verdim.
Optik mekanik tuşlar, çift tıklama vs. sorunu olmaz. Doğrusal tuşlar, basımı kolay. Bu fiyata hele ki optik mekanik ve doğrusal (lineer de deniyor) bulunmaz. Kablosu çıkarılabilir yapıda, klavyeye bağlantı kısmı Type-C. Türkçe Q ve enter tuşu klasik büyük enter. Satıcı Hepsiburada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bütçe 4500'e kadar çıkabilir ona görede bir klavye önerebilir misiniz?

Akko MOD007B PC olabilir.
007’nin upgradelenmiş hali. Magnetik switch kullanıyor. Galiba gidiş mesafesini kendiniz ayarlayabiliyormuşsunuz.

Geri
Yukarı