4000-4500 TL TL Sistem Tavsiyesi

Sendto

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Merhaba arkadaşlar 4000-4500 TL arası oyuncu bilgisayarı diyebileceğimiz bir türden sistem toplamak istiyorum. Aslında bunu buraya yazmadan önce fazlaca araştırma yaptım ama kesin bir sonuç alıp tatmin olamadım. Bu yüzden sizlerden bana paramı en iyi şekilde değerlendirebileceğim, oyunlarda ve kullanımda en tatmin edici sonucu verebilecek bir sistem kurmanızı rica ediyorum. Monitör ve klavye dahil. (klavyenin şimdilik çok iyi olmasına gerek yok sistemi etkilemesin.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Başkasının yalancısıyım tam bilmiyorum ama 970 ile 980 arasında 5-10 FPS gibi bi fark varmış.bence burdan fedakarlık ederek işlemci yükseltilebilir

Altta Samsung 120 GB SSD var o çıkmamış. Bunu alabilirsiniz. OC yapmayacaksanız stok soğutucu yeterli olacaktır. OC yapacaksanız işlemci soğutucu alabilirsiniz. Hayırlı olsun. :)
sistem.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu 2 videoyu izleyerek aradaki farkı görebilirsiniz.

Benim tavsiyem GTX 980 almanızdır. Hem 3.5 GB vram sorunu yok. Ayrıca yatırım ekran kartına yapılmalıdır (bence). Diğer bileşenler 2. plana atılabilir. 2K da çok rahat oynayabilirsiniz. Tabi ki de karar size düşer. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı