4000-5000 TL gaming laptop önerisi

Ayn 5-6 kişi kötü yorum yapmış ama 2133 MHZ oyunlar için biraz fark yaratabilir ama ekran kartı GTX 1050Tİ olduğu için falan bu ürünü önerdim :D
Bende dün baktım o ürüne. Fiyatına göre yazan özellikler çok üstün. Ancak performansta sıkıntı çıkarıyormuş. Isınma sorunu varmış. O kadar kötü yorum okuyunca (başka sitelerde de kötü yorumlar mevcut) önermedim bende :D Başkasının başını yakmayalım dedim :D

Dell Gaming 7577 Intel Core i7 7700HQ Yorumları

Bu iyi gibi bayağı kişi satın almış ve %95 kadar kişi iyi yorum yapmış
Bence Monster bundan daha iyi 8. nesil i7 var. HDD takılınca bile daha uygun kalıyor üstelik SSD si 256 GB lık. İşin gerçeği ben Acer, Toshiba ve Dell in bilgisyarlarını beğenmiyorum zaten :D Şu anda Dell laptoptan yazıyorum. Dünyalar kadar (108 dereceyi gördüm) ısınan HP bile daha çok tatmin ediyordu beni oyun anlamında. Tabi ki taktir alacak kişinin.

Bence Monster bundan daha iyi 8. nesil i7 var. HDD takılınca bile daha uygun kalıyor üstelik SSD si 256 GB lık. İşin gerçeği ben Acer, Toshiba ve Dell in bilgisyarlarını beğenmiyorum zaten :D Şu anda Dell laptoptan yazıyorum. Dünyalar kadar (108 dereceyi gördüm) ısınan HP bile daha çok tatmin ediyordu beni oyun anlamında. Tabi ki taktir alacak kişinin.
Dell 7577 hakkinda ne dusunuyorsun?
Abra A5 V13.4 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook 4.699,00 TL
HDD veya Bellek ilavesi yapabilirsiniz.
Monster facebook grubuna girmeni siddetle tavsiye ederim. :)

Dell 7577 hakkinda ne dusunuyorsun?

Monster facebook grubuna girmeni siddetle tavsiye ederim. :)
Özellik olarak Monsterdan + hiç bir yanı yok. Üstüne * si var. Dell alienware serisi olmadığı sürece oyun konusunda güvenmem. Şu an elimdeki laptopun dış boyası soyuldu. Gözümde Dell baya bir geriledi. Üstelik iş bilgisayarı. Sadece masanın üstünde kullanılıyor. Çantaya bile koyulmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı