4000 - 5000 TL Gaming Laptop Önerisi

mrBang

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Yılbaşı yaklaşıyor, kim bilir nerelerde ne indirimler vardır? Bana 3 - 4 sene idare edecek 4000 - 5000 lira aralığında laptop önerebilir misiniz? Bu diğer laptop arayışındaki arkadaşlara da rehberlik edecektir. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
1. TN panel.
2. SSD yok.
3. İşlemci eski nesil.
Ayrıca batarya performansı 1 saat gibi bir süre.
Ssd yok ama gtx 1050ti ekran karti bulunmakta.
İşlemci eski diyorsunuz ama 7.nesil çokta eski bir işlemci değil.
Batarya performansı da oyunda 1-1,5 normal bence. Zaten oyun oynayan bir kişi fişe takılı bir şekilde oynamalı diye dişünüyorum.

@icλrus 7300HQ şu anki oyunlar için düşük kalabilir. Laptop sürekli şarjda durduğu zama bir süre sonra batarya bozuluyor ve sürekli fişte oynanılması gerek.
Bütçe varsa şu an ki bilgisayarlarda SSD olmalı. GTX1050 Ti var fakat laptop ekran TN panel. Ki zaten GTX1050 ve GTX1050 arasında 10-20FPS yok. Olsa bile TN panel olduğu için renkler soluk çıkar.

Bunu alabilirsiniz lakin SSD yanına HDD takılabiliyor mu onu bi öğrenin eğer takılıyorsa şu anda en performanslı notebookun bu olacağını düşünüyorum. Üstteki arkadaşın attığı ASUS notebooku kullanıyorum ve memnunum tavsiye ederim. 8300H 1050 alacağına 7300HQ 1050 Ti alman daha mantıklı. Youtube'da oyun içi FPS gösteren videoları izlerseniz daha iyi bir fikir elde edebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı