4000-5000 TL kablosuz kulaklık önerisi

Aynısı daha ucuza var hocam hemde baya ucuza.

Aynısı daha ucuza var hocam hemde baya ucuza.
7P ile Nova 7P aynı kulaklık değil.

7P ile Nova 7P aynı kulaklık değil.
Ses kalitesi olarak neredeyse fark yok. Bunu Nova pro wireless kullanan biri olarak söylüyorum.

Mikrofon da 7P üzmez ayrıca o bütçeye arctis 9 var hocam.

Ses kalitesi olarak neredeyse fark yok. Bunu Nova pro wireless kullanan biri olarak söylüyorum.

Wireless bir kulaklıktan ne beklediğinize göre tatmin seviyesi değişir.Yalnız ben eski bir arctis 7 kullanıcısı olarak arctis 7'den memnun kalmamıştım. Nova 7'nin daha güncel bir versiyon olduğunu bildiğimden önerim o yönde oldu. Kullanıcı olarak sizin yorumlarınız daha etkili olacaktır.

Arctis 9 ile Arctis 7 arasında ne gibi farklılıklar var ? Yeni araştırmaya başladım konuyla alakalı hiçbir bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim.

bu kulaklık çok hoşuma gitti aslında ama

Arctis 9 ile Arctis 7 arasında ne gibi farklılıklar var ? Yeni araştırmaya başladım konuyla alakalı hiçbir bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim.

bu kulaklık çok hoşuma gitti aslında ama
Sürücü farkı oluyor genelde sesleri biraz daha detaylı ve güzel veriyor. Bütçe zorluyorsa almanıza gerek yok 7p gayet götürür sizi.

Geri
Yukarı