4000-5000 TL laptop önerisi

bünyamin3883

Decapat

Arkadaşlar bu 2 laptoptan hangisi iyi?

Ya da Max 5000'e kadar laptop önerir misiniz?

Arkadaşlar bu 2 laptoptan hangisi iyi?

Ya da Max 5000'e kadar laptop önerir misiniz?

2.si daha mantıklı gibi duruyor 3500U dengi 10210U.

Şimdi senin attığın dizüstünün Ram'i 4 GB. Eğer oyun amaçlı kullanıcaksan bu sana çok sıkıntı yaratabilir ve bilgisayarının hızını etkileyebilir. Onun dışında benim sana önerebiliceğim bu I-Life ZedAir CX5 Notebook
Hem senin attığından daha fazla çözünürlüğü var(1920x1080). Aynı zamanda orjinal bir Windows 10, 8 GB Ram ve 256 GB SSD'si var. İşlemci bakımından biraz daha zayıf ancak masaüstünde çok iyi çalışır ve oyunda belki biraz daha iyi performans gösterebilir. Ayrıca senin attığından daha da uygun(4700 TL). Anladığım kadarıyla işlemcinin ekran kartını kullanıyor bu yüzden oyunlarda sıkıntı yaşayabilirsin. Ama kesinlikle benim attığımı senin attığına öneririm ama alıp oynayacak olan sensin. Son olarakta klasik lafımı söyliyim. Masaüstü al yeğen hem daha iyi hem daha uygun. Umarım yardımcı olabilmişimdir :)
Şimdi senin attığın dizüstünün Ram'i 4 GB. Eğer oyun amaçlı kullanıcaksan bu sana çok sıkıntı yaratabilir ve bilgisayarının hızını etkileyebilir. Onun dışında benim sana önerebiliceğim bu I-Life ZedAir CX5 Notebook
Hem senin attığından daha fazla çözünürlüğü var(1920x1080). Aynı zamanda orjinal bir Windows 10, 8 GB Ram ve 256 GB SSD'si var. İşlemci bakımından biraz daha zayıf ancak masaüstünde çok iyi çalışır ve oyunda belki biraz daha iyi performans gösterebilir. Ayrıca senin attığından daha da uygun(4700 TL). Anladığım kadarıyla işlemcinin ekran kartını kullanıyor bu yüzden oyunlarda sıkıntı yaşayabilirsin. Ama kesinlikle benim attığımı senin attığına öneririm ama alıp oynayacak olan sensin. Son olarakta klasik lafımı söyliyim. Masaüstü al yeğen hem daha iyi hem daha uygun. Umarım yardımcı olabilmişimdir :)
Ve ya 2. merak ettiğinide alabilirsin daha iyi görünüyor ama daha pahalı.

Şimdi senin attığın dizüstünün RAM'i 4 GB. Eğer oyun amaçlı kullanıcaksan bu sana çok sıkıntı yaratabilir ve bilgisayarının hızını etkileyebilir. Onun dışında benim sana önerebiliceğim bu I-Life ZedAir CX5 Notebook
Hem senin attığından daha fazla çözünürlüğü var(1920X1080). Aynı zamanda orijinal bir Windows 10, 8 GB RAM ve 256 GB SSD'si var. İşlemci bakımından biraz daha zayıf ancak masaüstünde çok iyi çalışır ve oyunda belki biraz daha iyi performans gösterebilir. Ayrıca senin attığından daha da uygun(4700 TL). Anladığım kadarıyla işlemcinin ekran kartını kullanıyor bu yüzden oyunlarda sıkıntı yaşayabilirsin. Ama kesinlikle benim attığımı senin attığına öneririm ama alıp oynayacak olan sensin. Son olarak da klasik lafımı söyleyeyim. Masaüstü al yeğen hem daha iyi hem daha uygun. Umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Ve ya 2. merak ettiğini de alabilirsin daha iyi görünüyor ama daha pahalı.

Programlama falan için masaüstü alacaktım fakat üni de kullanacağım o yüzden laptop arıyorum oyun en fazla GTA 4 oynarım veya o seviyelerdeki oyunları

Programlama falan için masaüstü alacaktım fakat üni de kullanacağım o yüzden laptop arıyorum oyun en fazla GTA 4 oynarım veya o seviyelerdeki oyunları
O zaman benim dediğim bilgisayar sana gayet uygun. Ayrıca dediğim bilgisayar masaüstünde gayet iyi performans gösteriyor. Ancak ekran kartı olmadığı için GTA 4 ve vb. oyunları kaldırıp kaldıramayacağından tam emin değilim.

O zaman benim dediğim bilgisayar sana gayet uygun. Ayrıca dediğim bilgisayar masaüstünde gayet iyi performans gösteriyor. Ancak ekran kartı olmadığı için GTA 4 ve vb. oyunları kaldırıp kaldıramayacağından tam emin değilim.

Ben aldım kral PC'yi biraz daha koydum üstüne ilk Lenovo'yu aldım sonra Casper'i gördüm iptal edip Casper'i aldım

Ben aldım kral PC'yi biraz daha koydum üstüne ilk Lenovo'yu aldım sonra Casper'i gördüm iptal edip Casper'i aldım
Tamam reis. İyi kullanmalar ama ömrünü biraz az kullanmaya çalış çünkü dizüstü bilgisayarlar çok dayanmıyo.

Yeni konular

Geri
Yukarı