Logitech F710 pil ömrü ne kadar uzun?

Mayıs 2022'de aldığım F710'un pilini geçtiğimiz nisan ayında değiştirmiştim ilk kez. Ama şöyle bir şey var, pil azalınca titreşim çalışmıyor ve sonrasında epey götürüyor. Titreşim önemli derseniz yine 1 yıl götürür.

Tabii bu günlük kullanıma göre değişir. Ben günde ortalama 1-1.5 saat oynadım.

Mayıs 2022'de aldığım F710'un pilini geçtiğimiz nisan ayında değiştirmiştim ilk kez. Ama şöyle bir şey var, pil azalınca titreşim çalışmıyor ve sonrasında epey götürüyor. Titreşim önemli derseniz yine 1 yıl götürür.

Tabii bu günlük kullanıma göre değişir. Ben günde ortalama 1-1.5 saat oynadım.

Hocam hangi marka pil kullanıyorsunuz? Bende 2 tane F710 var Duracell bile 2 3 ay anca götürüyor. Pil bitince çekmeme sorunları başlıyor.

Hocam hangi marka pil kullanıyorsunuz? Bende 2 tane F710 var Duracell bile 2 3 ay anca götürüyor. Pil bitince çekmeme sorunları başlıyor.

2022 almışsınız belki de revize edilmiştir sonrasında. Ben 2017 de almıştım. Pil dayanmıyordu.

İçinde Duracell marka ile gelmişti. O pil 2 sene dayandı bana ama tabii 2. senesinde titreşim azaldı ve gitti. Şimdi yine Duracell marka taktım. Ben günde 1-1.5 saat ortalama ile oynuyordum ama siz belki daha fazla oynuyor olabilirsiniz. Revizyon olacağını sanmıyorum.

Çekmeme problemi bende de vardı en başında. Yanında verilen uzatma kablosuyla kullanınca sorun düzeldi. Kabloyu uzatıp alıcıyı Monitörün altına koyuyorum.

Geri
Yukarı