4000-5000 TL monitör önerisi

Daha fazla  
Laptop için kullanacağım ve HDMI ile bağlayacağım. Valorant CS gibi oyunlar oynuyorum. Bu fiyat bandında önerileriniz var mıdır? Ben şu 3 modeli düşünüyorum.

Ben buradan Lenovo olanı düşünüyorum ama çok ufak ghosting varmış Lenovo olanda. Siz buradan hangisini önerirsiniz veya başka alternatif var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ghosting her monitorde olur, onemli olan ne kadar rahatsiz edip etmedigidir. Attigin dort monitorun de ghosting performansi rahatsiz etmeyecek derecede iyi.

R25i-30 bariz daha iyi.

@YüzbaşıJohnPrice Tek rakibi AOC 24G2SP lakin PTTAVM disinda bir yerde satilmiyor. PTTAVM saticilarina karsi da on yargiliyim acikcasi. Hal boyle olunca da R25i-30 tek secenek oluyor HepsiBurada uzerinden 4999'a.

Bende onu düşünüyordum peki başka rakip var mıdır Lenovo'ya? Yoksa direk alacağım.

24G2SP var hocam.

Lenovo'ya göre daha canlı renkler sunuyor ve ergonomisi bir tık daha iyi.

24G2SP var hocam.

Lenovo'ya göre daha canlı renkler sunuyor ve ergonomisi bir tık daha iyi.

Ikisi de %135 sRGB volume degerine sahip, birbirlerine karsi renk canliligi vs. bakimindan ustunlukleri yok denecek kadar az.

Ikisi de yukseklik ayarina ve pivot ozelligine sahip. Bir tik daha iyi demelik durum yok.

Ben Lenovo'yu alacağım ancak laptopa bağlayacağım için sorun olur mu? Çünkü bazı monitörlerde HDMI ile tam Hz değeri alınmıyor Lenovo da öyle bir sorun var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı