4000-5500 TL MSI notebook tavsiyesi

Mertcan Mete

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Verdiğim fiyat aralığında MSI notebook tavsiye eder misiniz? Monster istemiyorum şimdiden belirteyim. Tavsiye ettiğiniz bilgisayarları sebepleri ile birlikte yazarsanız sevinirim. Isınma sorunu istemiyorum.

Vatan Bilgisayar'da i7 7700HQ işlemcili GTX1050 ekran kartlı MSI 5.500 TL onun yerine Dell'in GTX1050Tİ'lı bilgisayarına bakabilirsiniz.
3500 liraya 960m li bir bilgisayar almak ne kadar mantıklıdır? Ssd takviyesi yapabilirim sorun değil model hakkında bilginiz varsa alabilirim ama fırsat olarak göründüğünü düşünüyorum bu fiyatı. 1050 içeren laptopların ederinde olduğunu düşünmüyorum. Birazda maddiyatta sıkıntılıyım ve vatan mecburiyetim var kredi için malesef. Tabiki 4800 civsrına çıkmak bana dell i aldıracaktır bildiğim kadarıyla son gelen 7567 ler ips ekran içeriyor zaten, tn panel sorunuda kalkmış oluyor. Yinede bu model hakkknda bilginizi almak istiyorum 3500 e değer mi? MSI GP62 LEOPARD PRO CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TB HDD-15.6''-GTX960M 2GB-W10

Model bildiğimiz MSİ kalitesi fakat GTX960m'in ömrü dolmak üzere. Bu yüzden size tavsiyem o ürünu almamanız olur. GP62M modelini indirim ile alabilirsin. İ5 olması seni şaşırtmasın oyun konusunda İ7 6700HQ'dan daha iyi. Bende sana katılıyorum GTX1050'li modeller ederinin daha üstünde satılıyor. @Mertcan Mete

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı