4000 TL 2. el laptop önerisi

Bütçe
4000

NecroBit

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlarım. Bütçemiz 4000₺ olup, 2. el tercih edilmektedir. Arkadaşım için tavsiye istiyorum. Biliyorum bütçe çok çok düşük fakat bir umut 2. el piyasasından bir şeyler düşürürüz diye düşünmüştük. Canımız muazzam sıkılıyor ve 2 el oyun bile atramıyoruz adamın PC marka HP Pavilion g6. bir mezar taşı eksik muhteremin.

Öyle aman aman bir şey olsun derdinde değiliz. Her türlü tavsiyeye de açığız. Masaüstü sistemi hariç zira işimiz gereği göçebe olduğumuzdan laptop olması şart.

Şimdiden ilginize sağlık dostlarım :)

Selam dostlarım. Bütçemiz 4000₺ olup, 2. el tercih edilmektedir. Arkadaşım için tavsiye istiyorum. Biliyorum bütçe çok çok düşük fakat bir umut 2. el piyasasından bir şeyler düşürürüz diye düşünmüştük. Canımız muazzam sıkılıyor ve 2 el oyun bile atramıyoruz adamın PC marka HP Pavilion g6. bir mezar taşı eksik muhteremin.

Öyle aman aman bir şey olsun derdinde değiliz. Her türlü tavsiyeye de açığız. Masaüstü sistemi hariç zira işimiz gereği göçebe olduğumuzdan laptop olması şart.

Şimdiden ilginize sağlık dostlarım :)
940mx 950mx laptoplara bakabilirsin 2500-3500 bandında geziyorlar. Asus msi modelleri bi tık pahalı gelebilir ama en fazla 4.000'e çıkar.

Hocam konuyla alakası yok ancak sanırım oyun oynamak için istiyorsunuz pc'yi, o fiyata pc bulmak aşırı zor 2. el konsol baksanız daha iyi olur 2. el Series S bulursunuz o fiyata çok güzel de oyun oynarsınız.

lenovo idaepad modelleri iyidir ekran kartı apu şeklinde 3-4 k civarına bulabilirsin düşük ve bazı orta seviye oyunları oynatır örnek gta 5 .

Hocam 4.000TL'ye 2. el güçlü bilgisayar bulmanız çok çok zor. Bulursanız bile temiz olması imkansız gibi bir şey. Onun yerine 2. el Xbox One S tavsiye ederim.

2. el tavsiye etmem ama bu laptop gibi olan Lenovo Ideapad 310 kullanıyorum tek farkı ekran kartı bir model düşük eski oyunları falan rahatça oynatır. GTA 5 30 FPS alıyor bende, CS:GO en düşük ayarlarda 70-80 civarı. Kalan parayla SSD alabilir ve laptopu temizletebilirsiniz. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ok-hp-notebook-i5-7200u-940mx-998535390/detay
SSD Mevcut. Arkadaşı ikna edemiyorum, 940mx veya 950m diyorum, 1050 aşağı kurtarmaz diyor :D Birazdan ağlamaktan içim çıkacak gibi :')

Daha önce hayatını kurtardığınız bir yakınınız varsa elindeki laptop'u ucuza kapatabiliriz. Başka bir yolu yok çünkü. Bele piyasanın içine içine :')

SSD mevcut. Arkadaşı ikna edemiyorum, 940MX veya 950M diyorum, 1050 aşağı kurtarmaz diyor :D birazdan ağlamaktan içim çıkacak gibi:')

Daha önce hayatını kurtardığınız bir yakınınız varsa elindeki laptopu ucuza kapatabiliriz. Başka bir yolu yok çünkü. Bele piyasanın içine içine:')

Aslındahaksız sayılmaz arkadaşınız :D ama yine de 940 yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı