4000 tl bütçe ile toplama bilgisayar

• Konuyu başlatan toplamacı
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B
T

toplamacı

Ziyaretçi
Arkadaşlar pc almayı düşünüyordum toplama daha iyi olur dediler, o yüzden buradayım 4000 tl bütçe var benim için iyi bir pc toplar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun bilgisayarı için öyle çok abartmaya gerek yok, bundan üç ay önce bende bilgisayar topladım şimdi kaldırmadığı oyun yok. Sistem özelliklerin bunlar:

IŞLEMCI→VATAN COMPUTER - AMD - FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz 16MB Cache 32nm

RAM→VATAN COMPUTER - CORSAIR - 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram - Ram

EKRAN KARTI:VATAN COMPUTER - ASUS - HD7870 DirectCU II GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

ANAKART→http://www.vatanbilgisayar.com/anakart/asus-m5a97-evo-r20-m5a97-evo-r20-amd-970sb950-am3+-ddr3-2133mhz-(oc)-sata-30-usb-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=62236

KASA→VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W MidT ATX S

Gerisi sana kalmış ssd, harddisk falan filan bulursun.

Aslında haklısın ama hd 7870 şimdiki oyunların ve gelecek birçok oyunu kaldıracağı için önerdim ama tabi kendine kalmış hangisini isterse onu alabilir.
Bir öneri de eğer çok güçlü bir bilgisayar istiyorsa gtx 690 almasını öneririm nede olsa oyunda iş ekran kartında bitiyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı