4000 TL civarı monitör önerisi

Bütçe
3500-4500

Augustus Caesar

Hectopat
Yer
Rome
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Şu anda 4000 TL'm var 4500 lira bandına kadar çıkabilirim. Maksimum 4500 TL (4700 falan zorlayabilirim) en az 144 Hz ve 24 inç olacak şekilde monitör önerebilir misiniz?
Şunu buldum ama iyi midir bilmiyorum çok öven var çok gömen de var https://www.hepsiburada.com/casper-...r-p-HBCV00002Z6L30?url_src=and-product-detail 200 Hz 1ms miş ama ghosting olabilir diyorlar ama çok sıkıntı olmuyor diyen de var bilmiyorum başka model de önerebilirsiniz yoksa bunu alacağım sanırım.

Arkadaşlar merhaba. Şu anda 4000 TL'm var 4500 lira bandına kadar çıkabilirim. Maksimum 4500 TL (4700 falan zorlayabilirim) en az 144 Hz ve 24 inç olacak şekilde monitör önerebilir misiniz?
Şunu buldum ama iyi midir bilmiyorum çok öven var çok gömen de var https://www.hepsiburada.com/casper-...r-p-HBCV00002Z6L30?url_src=and-product-detail 200 Hz 1ms miş ama ghosting olabilir diyorlar ama çok sıkıntı olmuyor diyen de var bilmiyorum başka model de önerebilirsiniz yoksa bunu alacağım sanırım.

Alın geçin. O Casper modelinden uzak durun.

Curved istiyorsan bütçedeki en mantıklı model bu:

Ama curved almak cidden kaliteyi etkiliyor.
Kardeşine önce bunları göster:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Curved:
9AC5DE5F-E5EF-43E3-9AFD-E8EFA559C70D.jpeg

Flat:
232E1B2D-4874-4F17-A00E-4B3512CC9A8D.jpeg

Bütçendeki curved ler Va panel olduğu için böyle sorunlar içeriyor. Kardeşin oyun için istiyordur herhalde. Rahatsız edebilir onu.

Düze kabulseniz bunlara bakın:

Curved istiyorsan bütçedeki en mantıklı model bu:

Ama curved almak cidden kaliteyi etkiliyor.
Kardeşine önce bunları göster:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Curved:
Eki Görüntüle 1901127
Flat:
Eki Görüntüle 1901126

Bütçendeki curved ler Va panel olduğu için böyle sorunlar içeriyor. Kardeşin oyun için istiyordur herhalde. Rahatsız edebilir onu.

Düze kabulseniz bunlara bakın:
Hocam ikna ettim. Oyunlarda canını sıkmasın yeter. Şunlardan hangisi daha iyidir ben birkaç model daha buldum da en iyisini söyleyin alayım direkt

Hoparlörü olan modeller hangileri birde onu belirtirsen çok sevinirim hocam @Bnalsveee eisaemyck

Geri
Yukarı