4000 TL civarı monitör önerisi

Daha iyisi değil 200Hz FreeSync + G-Sync benim önerdiğim.

Excaliburadan bahsediyorsanız alınmayacak bir monitör. 200 Hz sadece pazarlama taktiği. VA panel, ghosting bombası, kalitesiz. Onun yerine bu bütçede R25I30 ve G24F-2 var.

Daha iyisi değil 200Hz FreeSync + G-Sync benim önerdiğim.

Daha iyisi dostum attığın monitör ghosting içeren bedava verilse düşünülerek alınacak bir monitör her şey Hz değil. Görüntü kaliteli kontrast oranı leş.

4K TL bütçe de ASUS varken yüzüne bile bakılmaz.

4.7k TL'ye çıkılırsa R25I-30 alınmalı.

Daha iyisi dostum attığın monitör ghosting içeren bedava verilse düşünülerek alınacak bir monitör her şey Hz değil. Görüntü kaliteli kontrast oranı leş.

4.7k TL'ye çıkılırsa R25I-30 alınmalı.
bütçeyi artırabilirsem almaya çalışacağım tavsiyen için saol

Hocam öyle desen anlayacağım AMA144 Hz günümüz için yeterli değil gibi gerçi 200Hz'de yetersiz ama bütçe 4K bu arada ben sorun yaşamadım ama illa sorun yaşayan vardır.

4.7k TL'ye çıkılırsa R25I30 alınmalı.

Hocam öyle desen anlayacağım AMA144 Hz günümüz için yeterli değil gibi gerçi 200Hz'de yetersiz ama bütçe 4K bu arada ben sorun yaşamadım ama illa sorun yaşayan vardır.

144Hz ile 200Hz arasındaki farkı anlamazsın bile. 144 aşağısı günümüz için yetersiz.

144 Hz günümüz için gayet ideal espor odaklı değilse. 200 Hz olması sadece pazarlama metodu onun dışında Excalibur bıktırır. VA ve ghosting problemi var, malzemeler kalitesiz.

Ben anlarımda sen anlayamıyorsun galiba 144'ler eskide kaldı 200 bile yetmiyor artık bir dahakine 500'e geçeceğim FPS oyunlar için önemli.
Bu fiyata alınan 200 Hz monitörden hayır gelmez paneli o Hz'i destekleyecek kadar iyi değil temel özelliklerin cazibesine kapılıyorsunuz hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı