4000 TL Dizüstü Önerisi

erendz1

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar...

Geçenlerde oyun oynarken bilgisayarımın yavaşladığını ve artık kaldırdığı oyunlarda bile zorluk çektiğini gördüm. Daha önce çok oluyordu ama artık buraya kadarmış.

Şu anda ilgilendiğim dizüstü bilgisayar Acer Aspire VN7-792G.
Sizce yeni nesil oyunları rahat oynatır mı kesinlikle FPS düşkünüyüm.
Bu fiyata herhangi bir mağaza MediaMarkt, Teknosa gibi yerlerde daha iyi performans veren dizüstü var mıdır.

Önerilerinize açığım.

Saygılarımla...

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba, acer bilgisayar alıcağını paranı çöpe atabilirsin monster veya msi alabilirsin istediğin özellikler pahalı geliyorsa 2.el harika bilgisayarlar var. Media markt ve teknosa gibi mağazalarda 950m gibi ekran kartları bulabilirsin ve fiyatlarıda msi ve mosntere göre çok yüksek oluyor.

Güzel yorumun için teşekkürler lakin Abra düşünmüyorum Dell 7567 iyi bir tercih olabilir lakin bütçemin biraz üstünde.

@herpokolog seninde güzel yorumun için teşekkür ediyorum lakin 950M biraz eskimedi mi ?
Evet çok gördüm 950m uygundu. Bide ACER'i neden kimse tercih etmiyor görüşünüzü alabilir miyim ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı