4000 TL GTX 1660 Ti içeren sistem toplama

webtekno Gold 16 | R5 2600 ASUS Ph GTX 1660 Ti O6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com

Ben bu sistemin Corsair Carbide Spec Delta RGB kasalı halini kullanıyorum. For Honor, Ghost Recon Breakpoint, League Of Legends bu oyunlarda herhangi bir ısınma problemi göremedim. Tabi ki kasanın hava sirkülasyonu iyi olmalı belki ondandır ama youtube'da testlerine vs. baktığımda da GTX 1660 Tİ fazla ısınan bir kart değil. Fazladan para verip çift fanlı modeli alınmaz bence bu kartın.
1660 ti lı kasaya 144 hz 1ms 1500 tlye kadar bir monitör düşünüyorum asusvg248qz modelini beğendim ama 144 hz sağlamaz filan dediler freesync yok dediler bu modelde yoksa bu fiyatta 144 hz 1ms monitör lazım

1660 ti lı kasaya 144 hz 1ms 1500 tlye kadar bir monitör düşünüyorum asusvg248qz modelini beğendim ama 144 hz sağlamaz filan dediler freesync yok dediler bu modelde yoksa bu fiyatta 144 hz 1ms monitör lazım

Hocam ben 60 Hz 1440x900 çözünürlükte bir monitor kullanıyorum. Sisteme o kadar para verince monitore para kalmadı letgodan aldım ucuza :D O yüzden monitor hakkında bir bilgim yok. Ben de kasanın taksiti bitince buraya konu açıp tavsiye alıp monitor almayı düşünüyorum benimde pek bir bilgim yok o konuda o yüzden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı