4000 TL Hazır Oyun Bilgisayarı Önerisi

mehmetEminn48

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
kardesim simdi aklıma geldi,onerdigin pc yi sen soyledikten yaklasık 2 gün sonra aldım pc yi 2 haftadır kullanıyorum pubg,fortnite,cs go,gta v ,btf 1 hepsini ultrada kasmadan donmadan oynuyorum :) onerdiginiz pc cok guzel Allah sizden razi olsun.Saglıcakla kalın iyi günler
Rica ederim kardeşim. Sen de sağlıcakla kal. Güle güle günlerde kullan. Sorun çıkmadığına sevindim. Keyfini çıkar. :)
120 GB SSD yetersiz maalesef üzerine biraz daha ekleyip en az 240 GB alın.
Maalesef butce kısıtlı ☹ bu sistem iyimidir sizce?

480 gb ssd yi 240gb a cekip 1 tb hdd ekledim,ayrica arkadasin dedigi gibi kasayi en alttan sectim ve rami 3000 mhz olandan sectim bu sistem alinirmi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190513-202234_Chrome.jpg
    Screenshot_20190513-202234_Chrome.jpg
    109,4 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
4100 TL'ye Rx 580 topluyoruz, hala daha inatla gidip 4060 TL'ye Rx 570 almaya çalışıyorsunuz. Alınır kardeşim. Alın da kurtulun ne diyeyim.

4100 TL'ye Rx 580 topluyoruz, hala daha inatla gidip 4060 TL'ye Rx 570 almaya çalışıyorsunuz. Alınır kardeşim. Alın da kurtulun ne diyeyim.
Benim icin 30 40 tl bile cok fazla ailemin butcesini aştım ve hayatimda hic bilgisayar toplamadim veya bilgisayar kullanmadim bu benim ilk deneyimim Peki istediginiz gibi yapayim fakat 120 gb ssd yeterli gelmiyor tek seferlik alican 4 5 yıl kullanicam.Ayrica benim ile ilgilendiginiz icin tesekkur ederim.Iyi gunler 👋

Benim icin 30 40 tl bile cok fazla ailemin butcesini aştım ve hayatimda hic bilgisayar toplamadim veya bilgisayar kullanmadim bu benim ilk deneyimim Peki istediginiz gibi yapayim fakat 120 gb ssd yeterli gelmiyor tek seferlik alican 4 5 yıl kullanicam.Ayrica benim ile ilgilendiginiz icin tesekkur ederim.Iyi gunler [emoji112]
İşte ben de o yüzden 570 yerine 580 alın diyorum canım kardeşim. Ssd yi sonradan da yükseltirsin. Onlar önemli değil. Şimdilik paranın yettiği kadarını al SSD den, birkaç hafta sonra sonra bayram harçlıklarınla belki tekrar alırsın. İdare edersin birkaç oyunla bir iki ay. Problem değil.

İşte ben de o yüzden 570 yerine 580 alın diyorum canım kardeşim. Ssd yi sonradan da yükseltirsin. Onlar önemli değil. Şimdilik paranın yettiği kadarını al SSD den, birkaç hafta sonra sonra bayram harçlıklarınla belki tekrar alırsın. İdare edersin birkaç oyunla bir iki ay. Problem değil.
Tavsiyen icin sagol,biraz yalvardim ve bu sistemi alma karari aldim.Sisteme 120gb ssd den 240gb ssd ye yukselttim istersen bir bak yarin sistemi alicaz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190513-212618_Chrome.jpg
    Screenshot_20190513-212618_Chrome.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 57
Hocam Merhaba, ilgilebilme şansın olduğundan soruyorum.
3 Yıldır temiz kullandığım sistemi satışa çıkarıyorum 3200 TL fiyatına:
İşlemci: İntel İ5 4460
Anakart: Asus H81M-C DDR3
Ekran Kartı: Asus Rog Strix Gtx 970
SSD: Corsair 240Gb Le Series 3.0
Harddisk: WD 3.5 1 TB Cavier Blue
Ram: GSKILL 8GBx 2=16GB
Zalman R1 600LE Kasa
bu kasanın üstüne kalan para ile de Ekipman,Monitör gibi bileşenlere harcıyabilirsin.
Pubg de E-spor oyuncularının ayarları ile 120 fps civarı alıyorum.(970 rx570 ile rx580 arasında bir yerde eğer ilgilenirsen bana yazabilirsin*

Rica ederim dostum.
Maalesef günümüz oyunlarında yeterli gelmez kesinlikle.

Benim bu konuda önerim şu olur, en çok oynadığın 2, 3 oyunu kurup oyna, birkaç hafta sonra da 1TB'lık güzel bir Seagate hard disk al. Ben olsam kesinlikle öyle yapardım. Acelesi yok sonuçta.
kardesim simdi aklıma geldi,onerdigin pc yi sen soyledikten yaklasık 2 gün sonra aldım pc yi 2 haftadır kullanıyorum pubg,fortnite,cs go,gta v ,btf 1 hepsini ultrada kasmadan donmadan oynuyorum :) onerdiginiz pc cok guzel Allah sizden razi olsun.Saglıcakla kalın iyi günler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı