4000 TL oyun bilgisayarı önerisi

Benchmark testlerine göre 1050 Ti ile RX 570 çok yakın puanlarda yuzde 40 farkı nasıl oluşturuyor. Etken nedir?
GTX 1050 TI ile RX 570 hangi benchmark testinde birbirine çok yakınmış söyler misiniz? Ben en güvendiğim sitelerden birini size takdim edeyim: UserBenchmark: AMD RX 570 vs Nvidia GTX 1050-Ti
Çok yakın dediğiniz şeylerin yüksek FPS farkları olduğunu görebilirsiniz. Bu da yetmez derseniz karşınıza ilk çıkacak sitede bile o FPS farkları karşınıza çıkacaktır. GTX 1050 TI zamanında uygun bir karttı ama bir yere kadar.

Son düzenleme:
GTX 1050 Ti ile RX 570 hangi Benchmark testinde birbirine çok yakınmış söyler misiniz? Ben en güvendiğim sitelerden birini size takdim edeyim: UserBenchmark: AMD RX 570 vs Nvidia GTX 1050-Ti
Çok yakın dediğiniz şeylerin yüksek FPS farkları olduğunu görebilirsiniz. Bu da yetmez derseniz karşınıza ilk çıkacak sitede bile o FPS farkları karşınıza çıkacaktır. GTX 1050 Ti zamanında uygun bir karttı ama bir yere kadar.

.

Userbenchmark ta kişilerin kullanmış olduğu PC'ler üzerinden yapmış oldukları testlere göre bir puanlama sistemi var. Adı üstünde user Benchmark oradaki rakamlara çok güvenmiyorum.

GTX 1050 TI ile RX 570 hangi benchmark testinde birbirine çok yakınmış söyler misiniz? Ben en güvendiğim sitelerden birini size takdim edeyim: UserBenchmark: AMD RX 570 vs Nvidia GTX 1050-Ti
Çok yakın dediğiniz şeylerin yüksek FPS farkları olduğunu görebilirsiniz. Bu da yetmez derseniz karşınıza ilk çıkacak sitede bile o FPS farkları karşınıza çıkacaktır. GTX 1050 TI zamanında uygun bir karttı ama bir yere kadar.
Siz de bir kullanıcısınız ve sizin gibi insanlar o FPS testlerini yapıyor. Videolarda zaten o FPS farkından anlarsınız aradaki farkı.
Linkteki kasa ile PSU Cooler Master. :D Markaya bakmadınız galiba. Cooler Master gayet üst düzey sağlam bir markadır.
Arkadaş o mesajı attığında sistemde cidden dandik bir PSU vardı o zaman Cooler Master kasa yoktu yani şimdi değiştirmişler. Yoksa Cooler Master en iyi PSU'lardan birine sahip.
Siz de bir kullanıcısınız ve sizin gibi insanlar o FPS testlerini yapıyor. Videolarda zaten o FPS farkından anlarsınız aradaki farkı. O zaman dediğinizin ne kadar komik olduğunu anlayacaksınız.

Arkadaş o mesajı attığında sistemde cidden dandik bir PSU vardı o zaman Cooler Master kasa yoktu yani şimdi değiştirmişler. Yoksa Cooler Master en iyi PSU'lardan birine sahip.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı