4000 TL Hazır sistem tavsiyesi

2 Adet:

Toplam: 3467 TL

Monitör:

Monitör dahil toplam: 3917 TL

Monitörü pazarlıkla 400'e alabilirsiniz. Panelini bilmiyorum, eğer TN ise VA veya IPS panel ikinci el 1920x1080 60-75 Hz monitörlere bakabilirsiniz. 400-500 arasına bulunabiliyor.
Sistemdeki PSU kötü. Monitör TN panel.

2 Adet:

Monitör:

Monitörü pazarlıkla 400'e alabilirsiniz. Panelini bilmiyorum, eğer TN ise VA veya IPS panel ikinci el 1920x1080 60-75 Hz monitörlere bakabilirsiniz. 400-500 arasına bulunabiliyor.

Hocam hazır sistem demiştim ama saolun yinede.

Hocam hazır sistem demiştim ama saolun yinede.
Dikkat etmemişim, kusura bakmayın. Bir bilgisayarcıya birleştirebilirsiniz isterseniz bu parçaları alıp. Hazır isterseniz Pollux 3 APU veya Leo 3 APU modellerine bakın. RAM'i çift kanal yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. Bütçeyi 300-400 TL kadar aşsa da pişman olmazsınız. APU sistemlerde çift kanal RAM ciddi bir performans artışı sağlar.

2 Adet:

Monitör:

Hocam kasa ve ram değişebilir.

1621953048215.png

Bu nasıldır?
@akinc

Hocam kasa ve ram değişebilir.
Önerdiğim sistemde mi değiştirilmeli yoksa ileride değişebilir anlamında mı söylediniz anlayamadım? Önerdiğim sistemde değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorsanız RAM konusunda en uygun ve kaliteli 3200 Mhz CL16 RAM'ler bunlar. Kasa olarak daha uygun bir kasa bulunabilir Performax Venom modeli var ancak ileride değiştirmek için uğraşmaması açısından kasayı şimdiden Ranker Cygnus V2 gibi iyi bir kasa alması daha iyi olacaktır.

İleride değişebilir anlamında söylediyseniz şimdilik fiyatı düşürmek için attığım RAM'ler yerine bu RAM'den 2 adet alınıp çift kanal yapılabilir:

Kasa olarak da alternatif olarak bu model tercih edilebilir:

Önerdiğim sistemde mi değiştirilmeli yoksa ileride değişebilir anlamında mı söylediniz anlayamadım? Önerdiğim sistemde değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorsanız RAM konusunda en uygun ve kaliteli 3200 Mhz CL16 RAM'ler bunlar. Kasa olarak daha uygun bir kasa bulunabilir Performax Venom modeli var ancak ileride değiştirmek için uğraşmaması açısından kasayı şimdiden Ranker Cygnus V2 gibi iyi bir kasa alması daha iyi olacaktır.

İleride değişebilir anlamında söylediyseniz şimdilik fiyatı düşürmek için attığım RAM'ler yerine bu RAM'den 2 adet alınıp çift kanal yapılabilir:

Kasa olarak da alternatif olarak bu model tercih edilebilir:
Hocam daha uygun ramler alınbilir anlamında demiştim.
Yoksa dediğiniz parçalar kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı