4000 TL kablosuz mouse önerisi

Bütçe
3000-4000
Hocam şimdi detaylı inceleme fırsatım oldu fareyi her şey çok güzel ama RGB olmaması üzdü bir tık da olsa.
Hocam RGB'ye gerek yok. Tabii kullanıcı tercihi sonuçta karışamam ama dediğiniz gibi her şeyi ile çok güzel bir fare, o kalitede RGB aramazsınız. Bu fiyat bandında birçok farede RGB bulunmuyor, ağırlık pil ömrü vs. etkileyebiliyor o sebepten koymuyorlar. Bence ilk kriteriniz kalite ve performans olsun.

Hocam RGB'ye gerek yok. Tabii kullanıcı tercihi sonuçta karışamam ama dediğiniz gibi her şeyi ile çok güzel bir fare, o kalitede RGB aramazsınız. Bu fiyat bandında birçok farede RGB bulunmuyor, ağırlık pil ömrü vs. etkileyebiliyor o sebepten koymuyorlar. Bence ilk kriteriniz kalite ve performans olsun.

Sonuna kadar haklısınız, adamlar kalite veya performanstan ödün vermemek için kısmışlardır muhtemelen. Tercihim o yönde olabilir.

Parasına değer mi yani?

Aerox3 Wireless değmez. Ama Razer değer.

Hocam şimdi detaylı inceleme fırsatım oldu fareyi her şey çok güzel ama RGB olmaması üzdü bir tık da olsa.

RGB özellikle Wireless bir farede bence gereksiz. Model D- Wireless kullanıyorum. Aldığımda ilk yaptığım iş sürücüsü üzerinden aydınlatmaları kapatmak oldu. Keşke RGB'siz bir sürümü olsaydı da onu alsaydım. RGB hem pil ömründen ciddi anlamda yiyor hem de 1 kaç gram da olsa ağırlık yapıyor.

Aerox3 Wireless değmez. Ama Razer değer.

RGB özellikle Wireless bir farede bence gereksiz. Model D- Wireless kullanıyorum. Aldığımda ilk yaptığım iş sürücüsü üzerinden aydınlatmaları kapatmak oldu. Keşke RGB'siz bir sürümü olsaydı da onu alsaydım. RGB hem pil ömründen ciddi anlamda yiyor hem de 1 kaç gram da olsa ağırlık yapıyor.

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler, tavsiyeler için hepsini değerlendireceğim. Bilgin var ise diğer konularıma da yorum yapabilir misin?

Parasına değer mi yani?

Yok hocam ondan ziyade sıkıntı yok elim büyük normalden.

Palm grip kullanıyorum büyük mouselerde fakat küçüklerde claw. Logitech G203 kullanıyorum bir tık daha büyük olsa tam palm tutabilirim.

Herkes ondan şikayetçiydi okuduğum yorumlarda zaten.
X2V2 Mini stoklara gelince.

Yeni konular

Geri
Yukarı