4000 TL kablosuz oyun kulaklığı önerisi

Sanırım hakkımı bütçe varsa nova 7 Wireless G733 Razer Barracuda veya BlackShark V2 Pro veya BlackShark V2 Pro 2023 modellerine bakardım.

Tabii Cloud Core Wireless bunlara göre F/P odaklı kalır.

Razer BlackShark V2 Pro 2023 düşündüm ama pahalı onun yerine daha F/P olan Barracuda X e baktım ama bilemedim mikrofonu kötü gibi geldi en son da Cloud Core Wireless'a takıldım.

Razer BlackShark V2 Pro 2023 düşündüm ama pahalı onun yerine daha F/P olan Barracuda X e baktım ama bilemedim mikrofonu kötü gibi geldi en son da Cloud Core Wireless'a takıldım.

Yarın hocam isterseniz Discord'da falan da mikrofon testi yapabiliriz benim için sorun yok.

Şu anlık PC açamıyorum ama mutlaka haberleşiriz olmadı ses kaydı atarsın :)

Tamamdır hocam.

Şu anlık PC açamıyorum ama mutlaka haberleşiriz olmadı ses kaydı atarsın :)

Hocam anlık olarak kulaklığı kullanıyorum şu anda ses kalitesini acayip derecede beğendim konfor konusunda en rahat ettiğim kulaklıklardan birisi oldu o kadar kulaklık arasında(bunların içinde konfor kulaklığı olarak da bilinen Kraken V3 de var) hatta en iyi 2. diyebiliriz mikrofon konusuna gelirsek şahsen ben 3000 TL bandında bir kulaklıktan daha iyi bir şey beklerdim yani sanki konserdeymiş gibi ses veriyor yazılımı zaten yok sadece DTS modelini alırsanız DTS uygulamasını kurduktan sonra Windows ayarlarından ses modunu değiştirebiliyorsunuz ufak tefek ayarlar ile özetle artı ve eksi yanlarını sıralamak gerekirse.
Artıları:
+Konforu çok güzel baş ağrıtmıyor.
+Bassları acayip dolu dolu çıkıyor
+Gayet esnek yapıda.
+Driver karışıklığı yerine basit ayarlarının olması güzel.
+Açma kapatma tuşlarının dizaynı basit ve anlaması kolay.
+Deri pedle gelmesi benim için bir avantaj acayip rahat oturuyor kafaya fakat terletiyor doğal olarak.
+Ses maksimumda vs. olduğunda uyarı gelmesi güzel olmuş.
Eksileri.
-Tiz biraz eksik geldi bana kişiden kişiye değişebilir bu durum.
-Ses tekerleği yerine dokunarak ses arttırma azaltma yapıp buna ekstra basılı tutunca başka bir işleve yarayabilirmiş örneğin: Sıradaki şarkı önceki şarkı vs.
-mikrofon cidden konserdeymiş gibi hissettiriyor insana ben daha kötü mikrofonları Razer grubunda gördüm tabii ki fakat bundan da standart bir kulaklık mikrofonu performansı bekleyin öyle 3000 TL bandında bir performans kesinlikle değil.
-Sadece 2.4 GHz bağlantısı var Bluetooth moduda olabilirdi ama tabii 3000 TL de günümüze göre gayet ideal.
-Cloud 2 gibi modellerde yedek padler çıkarken Wireless modellerinde olmaması üzdü üstünde deri pedle geliyor.

Ben 2300 TL civarına aldım ben 2300 TL'yi fazlasıyla çıkaran bir kulaklık olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam.

Hocam anlık olarak kulaklığı kullanıyorum şu anda ses kalitesini acayip derecede beğendim konfor konusunda en rahat ettiğim kulaklıklardan birisi oldu o kadar kulaklık arasında(bunların içinde konfor kulaklığı olarak da bilinen Kraken V3 de var) hatta en iyi 2. diyebiliriz mikrofon konusuna gelirsek şahsen ben 3000 TL bandında bir kulaklıktan daha iyi bir şey beklerdim yani sanki konserdeymiş gibi ses veriyor yazılımı zaten yok sadece DTS modelini alırsanız DTS uygulamasını kurduktan sonra Windows ayarlarından ses modunu değiştirebiliyorsunuz ufak tefek ayarlar ile özetle artı ve eksi yanlarını sıralamak gerekirse.
Artıları:
+Konforu çok güzel baş ağrıtmıyor.
+Bassları acayip dolu dolu çıkıyor
+Gayet esnek yapıda.
+Driver karışıklığı yerine basit ayarlarının olması güzel.
+Açma kapatma tuşlarının dizaynı basit ve anlaması kolay.
+Deri pedle gelmesi benim için bir avantaj acayip rahat oturuyor kafaya fakat terletiyor doğal olarak.
+Ses maksimumda vs. olduğunda uyarı gelmesi güzel olmuş.
Eksileri.
-Tiz biraz eksik geldi bana kişiden kişiye değişebilir bu durum.
-Ses tekerleği yerine dokunarak ses arttırma azaltma yapıp buna ekstra basılı tutunca başka bir işleve yarayabilirmiş örneğin: Sıradaki şarkı önceki şarkı vs.
-mikrofon cidden konserdeymiş gibi hissettiriyor insana ben daha kötü mikrofonları Razer grubunda gördüm tabii ki fakat bundan da standart bir kulaklık mikrofonu performansı bekleyin öyle 3000 TL bandında bir performans kesinlikle değil.
-Sadece 2.4 GHz bağlantısı var Bluetooth moduda olabilirdi ama tabii 3000 TL de günümüze göre gayet ideal.
-Cloud 2 gibi modellerde yedek padler çıkarken Wireless modellerinde olmaması üzdü üstünde deri pedle geliyor.

Ben 2300 TL civarına aldım ben 2300 TL'yi fazlasıyla çıkaran bir kulaklık olduğunu düşünüyorum.
Yorumun için çok sağol mikrofon performansı çok mu kötü oyunlarda Discord'da felan idare eder herhalde kablosuz kulaklıklarda genel Bir mikrofon sorunu var galiba

Yorumun için çok sağ ol mikrofon performansı çok mu kötü oyunlarda Discord'da falan idare eder herhalde kablosuz kulaklıklarda genel bir mikrofon sorunu var galiba.

Hocam genel anlamda 3000 TL'yi kesinlike hakedecek bir mikrofon değil ama idare eder.

bende bu bütçeye kulaklık bakıyorumda steelseries artics7+ veya logitech g pro arasında kaldım biraz biri wireless biri kablolu ama fps oyuncusuyum mikrofon olayı çok önemli geliyor

Bende bu bütçeye kulaklık bakıyorumda SteelSeries Artics7+ veya Logitech G PRO arasında kaldım. Biraz biri Wireless biri kablolu ama FPS oyuncusuyum mikrofon olayı çok önemli geliyor.

Artics grubunda kronik çatlama sorunu var G PRO da çok eski kaldı.

Daha iyi mikrofona sahip bir kulaklık var mı aynı fiyat bandında aynı ses kalitesinde.

Benim bildiğim bir grup yok hocam.

Geri
Yukarı