4000 TL monitör dahil sistem toplama

480 GB SSD ile 3870 ediyor, monitör alacak para kalmadı.

Çok meraklı iseniz o sistemi alın bakalım. SSD 2gün sonra bozulunca buraya gelir konu açarsınız.

240 GB SSD ilk etapta yetecektir sonra 320GB 2.el temiz bir HDD alırsınız en fazla 100TL.
Koskoca sistemde hiçbir şeye takılmayıp SSD'ye taktın kendi bileceğin iş. Tamamen yanlış düşünüyorsun.

Monitör alarak da bunu alırsan yanına gayet güzel olur.
Ben 3 hafta önce aldığım sistemde 8ms tepkime süreli 2004 model monitör kullanıyorum gayet de işimi görüyor çok takılma.

Çok meraklı iseniz o sistemi alın bakalım. SSD 2gün sonra bozulunca buraya gelir konu açarsınız.

240 GB SSD ilk etapta yetecektir sonra 320GB 2.el temiz bir HDD alırsınız en fazla 100TL.
Koskoca sistemde hiçbir şeye takılmayıp SSD'ye taktın kendi bileceğin iş. Tamamen yanlış düşünüyorsun.

Monitör alarak da bunu alırsan yanına gayet güzel olur.
Ben 3 hafta önce aldığım sistemde 8ms tepkime süreli 2004 model monitör kullanıyorum gayet de işimi görüyor çok takılma.
1080p takıntım var, her SSD sorun çıkaracak diye bir şey yok.

3600 TL'ye bunu alıp 2.el monitör alabilirsiniz çok daha iyi olur. O dediğiniz sistemi alırsanız memnun kalmazsınız tamamen para israfı. @Rivadex hocam sen ne düşünüyorsun.
=3.393TL
Ya sistemi bir süre uzay montaj kullanıp 600-700TL'ye bir monitör alacak ya da bu kasayı alıp 2.el monitör alacak:

=3.393TL
Ya sistemi bir süre uzay montaj kullanıp 600-700TL'ye bir monitör alacak. Ya da bu kasayı alıp 2.el monitör alacak:

Uzay montaj zor olabilir ortam yoksa fakat bu sistem çok daha iyi. Arkadaş takmış 480 GB SSD falan falan. En azından Pollux APU Pro kasada illa lazımsa en mantıklısı.

=3.393TL
Ya sistemi bir süre uzay montaj kullanıp 600-700TL'ye bir monitör alacak ya da bu kasayı alıp 2.el monitör alacak:
Bu güzel olmuş, 2. el monitör bulabilirim sanırım. Montaj yapmayı bilmiyorum ama onu nasıl yapacağım?

Uzay montaj zor olabilir ortam yoksa fakat bu sistem çok daha iyi. Arkadaş takmış 480 GB SSD falan falan. En azından Pollux APU Pro kasada illa lazımsa en mantıklısı.
Pollux APU Pro'da tek kanal 8GB RAM var. Çift kanal 16GB yapınca da fiyat bütçeyi aşıyor. Uzay montaj zor olacaksa da monitörü 2.el alacak. Yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı