4000 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

sefagedkci

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem olmuş mu sizce?
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısıss.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Karabük deyim kargoyla gelecek o yüzden benim için site pek fark etmez ama İtopya ve Teknobiyotik olabilir

1)650 watt psu 1050Ti için fazla. Gtx 770 ile 650 kullanıyorum şuan.:kedi: (ki o bile fazla) 500 watt bir psu seçmeye çalış.

2)Lütfen en pahalı Gtx 1050Ti almak yerine, daha makul fiyattan bir kart bak. Böylece diğer bileşenlere daha fazla bütçe ayırabiliriz.

Şimdi bu iki maddeyi gerçekleştirirsen, 300 Tl bir bütçe artar ortalama. O para ile farklı bileşenleri (misal ramleri 16 GB yapmak.) arttırma şansımız olacak.

3)İşlemci konusunda ryzen 1200 yetiyor diye biliyorum. Ama ileriye dönüklük açısından değerlendirirsek, faydalı olabilir. Diğer arkadaşlarımızın da görüşlerini alalım.

Monitör konusunda @Jira @Nazım Paşa yardım ellerinizi bekliyoruz.:kedi:

Son düzenleme:
Frekans hızı fazla olduğu için seçtim ve arka plaka olduğu için siz ne önerirsiniz?

Benim için 1 ms monitörlü maksimum 4000 TL PC toplarmısınız?

Frekans hızı fazla olduğu için seçtim ve arka plaka olduğu için siz ne önerirsiniz?

Gigabyte, Zotac, Palit. Bunlara bak bakalım. Zotac kullandığım ve memnun olduğum için Zotac öneririm ama dediğim gibi fazla farketmez bu fiyattaki bir kart için.

Aslında belirli bir marka önermiyorum. Ucuz olanını almaya çalışın. Gigabyte'nin fiyatları uygundur diye söylüyorum.

G1 Gaming mi Windforce mi önerirsiniz ?

Düz bir mantıkla bakarsak, oyun sistemi olacağından Gaming derdim ama bütçemiz bize ucuz olanı almamızı söylüyor maalesef...
Windforce kalitelidir bu arada yanlış anlama.:kedi:

Özetle ucuz olanı.

G1 Gaming mi Windforce mi önerirsiniz ?

Bu arada, Ekim ayı sistem tavsiyeleri konusuna bakabilirsin. Niko'nun tavsiyeleri sağlamdır.

Peki bu şekilde nasıl?

Bu arada İtopya olması gerek diye bişey yok siz önerdiğiniz siteleri yazabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    34,1 KB · Görüntüleme: 264
  • s.PNG
    s.PNG
    15,4 KB · Görüntüleme: 308
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı